Przedszkole Miejskie Nr 10 w Jaśle - Przedszkole Przyjazne...

  Przedszkole Miejskie Nr 10 w Jaśle - Przedszkole Przyjazne Dzieciom

  Materiał promocyjny

  Nowiny

  „Wszystko co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat” - Robert Fulghum
  Przedszkole Miejskie Nr 10 znajduje się na ulicy Ducala w Jaśle.
  Jest to przedszkole z tradycjami, istniejemy ponad 40 lat. Naszym priorytetem jest zdrowy styl życia, potwierdzony licznymi Certyfikatami i optymalny rozwój każdego dziecka.

  Przedszkole jest przyjazne i otwarte na potrzeby dziecka i rodzica. Plac zabaw zlokalizowany przy budynku zaspokaja potrzeby ruchowe dzieci na świeżym powietrzu, a kolorowe i bezpieczne urządzenia rekreacyjne zachęcają do zabawy.
  To co wyróżnia nasze przedszkole, to nowoczesna, wyposażona kuchnia o standardach europejskich, która przygotowuje smaczne, urozmaicone, a przede wszystkim domowe posiłki ze zdrowych, ekologicznych produktów. Piece konwekcyjno – parowe sprawiają, że dzieci dostają posiłki zdrowe, bez cukru i nadmiaru tłuszczu. Gotujemy uwzględniając indywidualne diety dzieci. Wychowankowie maja możliwość samodzielnie tworzyć sobie posiłek, tym samym zaszczepiając pasję kulinarną.

  W przedszkolu jest wydzielona szatnia dla dzieci, wyodrębniona dla każdego oddziału. Pomieszczenie zostało wymalowane przez dzieci i ich rodziców, oraz wszystkich pracowników placówki, co sprzyjało satysfakcji z własnego wkładu. Dużym atutem przedszkola są przestronne, jasne, kolorowe sale zajęć z dużą ilością pomocy dydaktycznych, nowoczesnym sprzętem i bezpiecznymi zabawkami. Kąciki tematyczne umożliwiają dzieciom rozwijanie swoich zdolności pod bacznym okiem nauczycieli.
  W trosce o zdrowie naszych wychowanków w każdej sali został umieszczony oczyszczacz powietrza. Posyłając dziecko do naszego przedszkola gwarantujemy najwyższy poziom we wszystkich obszarach nauki, gdyż każdy nauczyciel jest ekspertem w swojej dziedzinie. Zajęcia z rytmiki mają na celu rozbudzenie emocjonalnego stosunku dziecka do muzyki,a także rozwijanie ich inwencji twórczej przy akompaniamencie pianina. Podczas zabaw z językiem angielskim oprócz poznawanego słownictwa tematycznego dzieci uczestniczą również w lekcjach multimedialnych, w czasie których poznają piosenki, historyjki w języku angielskim. Przedszkolaki również korzystają ze specjalnie przygotowanych pod tematykę zajęć pomocy dydaktycznych. Zajęcia z robotem Bee – Bot są doskonałym wprowadzeniem do programowania na etapie przedszkolnym. Zabawka w kształcie chodzącej pszczółki jest idealna do nauki kierunków i doskonalenia logicznego myślenia.

  W trosce o zaspokajanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych dzieci organizujemy pomoc psychologiczno – pedagogiczną, zatrudniając: logopedów, terapeutów pedagogicznych, oligofrenopedagogów. Nasze dzieci rozwijają swoje pasje, talenty biorąc udział w różnych konkursach, pokazach, uroczystościach w środowisku lokalnym, często osiągając wyróżnienia i nagrody.

  Przedszkole Miejskie Nr 10 w Jaśle to idealne miejsce dla każdego dziecka. To tu będzie czuć się bezpieczne, kochane, motywowane do działania. To początek drogi życia, do której my nauczyciele wkładamy całe serce, aby ta droga była dla nich ciekawa i stanowiła bilet do osiągnięcia dojrzałości szkolnej i poznania świata w różnych jego aspektach.

  Serdecznie Zapraszamy

  Dyrektor i pracownicy Przedszkola Miejskiego Nr 10 w Jaśle ul. Józefa Ducala 3


  Strona Przedszkola Miejskiego nr 10 w Jaśle
  Facebook Przedszkola


  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo