PRZEDSZKOLE NA MEDAL | Laureaci w kategorii Przedszkole Roku...

  PRZEDSZKOLE NA MEDAL | Laureaci w kategorii Przedszkole Roku - Gratulacje!

  EH

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  KLIKNIJ I OBEJRZYJ
  ZDJĘCIA Z UROCZYSTEJ GALI WRĘCZENIA NAGRÓD


  I miejsce w województwie:
  Przedszkole im. Bł. Edmunda Bojanowskiego w Domaradzu, powiat brzozowski

  Podczas gali nagrody i gratulacje odbierała siostra Jolanta Bartman, dyrektorka Przedszkola im. Bł. Edmunda Bojanowskiego w Domaradzu. Towarzyszyła jej Justyna Sowa, nauczycielka Przedszkola im. Bł. Edmunda Bojanowskiego w Domaradzu. Obydwie panie nie kryły wzruszenia: - Jesteśmy dumne i wzruszone, iż nasza placówka otrzymała najwyższą nagrodę, jaką jest I miejsce i tytuł "Przedszkole Roku 2019". Pragniemy raz jeszcze podziękować wszystkim za każdy oddany głos, wsparcie i ciepłe słowo, a przede wszystkim za zaufanie. Kochani, to dzięki wam czujemy, że to co robimy, ma sens. Obiecujemy, iż każdego dnia będziemy to pielęgnować, aby nie zawieść Was, jak i naszych podopiecznych. Serdeczne Bóg zapłać! - mówiła siostra. - Bardzo się cieszę, że rodzice obdarzają nas tak wielkim zaufaniem - mówiła Justyna Sowa. - To dla mnie wielki zaszczyt i wyróżnienie. Nauczyciel powinien być troskliwy, wyrozumiały, serdeczny, ciepły, pomocny i zawsze powinien służyć pomocą, a przedszkole powinno być takim drugim domem dla dziecka, w którym czuje się dobrze. Cieszę się, że nasza praca została doceniona i nasze przedszkole cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Siostra Jolanta Bartman podziękowała również organizatorom konkursu, a także pogratulowała wszystkim uczestnikom. - To dla mnie wielki zaszczyt, że jestem tutaj.

  II miejsce w województwie:
  Prywatne Przedszkole "Kraina Marzeń" w Buszkowicach, powiat przemyski
  - Jestem bardzo zaskoczona nominacją, a także tym, że nasze przedszkole zajęło drugie miejsce w plebiscycie - mówi Alicja Tabinowska, właścicielka i dyrektorka prywatnego Przedszkola "Kraina Marzeń" w Buszkowicach. - Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy oddali na nasze przedszkole głos. To jedyne przedszkole na Podkarpaciu, które ma basen i dzieci już od małego mogą u nas uczyć się pływać.

  III miejsce w województwie:
  Przedszkole Prywatne "Ene Due Rabe" w Stalowej Woli, powiat stalowowolski

  - Po raz pierwszy bierzemy udział w takim konkursie i udało nam się zająć tak dobre miejsce. Cieszę się bardzo i gratuluję wszystkim nagrodzonym - mówi Marek Wójcik, właściciel i dyrektor przedszkola prywatnego "Ene Due Rabe" w Stalowej Woli. - Jesteśmy bardzo młodym przedszkolem, bo działamy dopiero od 2016 roku i już sama nominacja do konkursu była dla mnie bardzo dużym wyróżnieniem i zaskoczeniem. A nagroda zobowiązuje do dalszych działań.  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo