Redakcja Gazety Codziennej Nowiny i portalu nowiny24.pl

Nowiny24Zaktualizowano 

Kontakt z redaktorem dyżurnym portalu: online@nowiny24.pl

Kontakt w sprawie patronatu medialnego: promocja@nowiny24.pl

Redakcja "Gazety Codziennej Nowiny"
ul. Kraszewskiego 2,
35-016 Rzeszów,
tel. 17 867 22 00,
fax 17 867 22 01,
nowiny@nowiny24.pl

Prezes oddziału w Rzeszowie

Robert Glinkowski
r.glinkowski@nowiny24.pl
tel. 17 867 23 00

Redaktor naczelny

Stanisław Sowa
s.sowa@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 00

Zastępca redaktora naczelnego, Magazyn

Dariusz Dziopak
d.dziopak@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 12

Zastępca redaktora naczelnego ds. rozwoju multimediów

Katarzyna Mularz
k.mularz@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 84

Wydawcy

Iwona Adamek
i.adamek@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 26

Joanna Borowiec
j.borowiec@nowiny24.pl

Jerzy Leniart
j.leniart@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 15

Dział informacyjny

Dorota Wilk
kierownik działu
d.wilk@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 29

Beata Terczyńska
dziennikarz
b.terczynska@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 34

Bartosz Gubernat
dziennikarz
b.gubernat@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 81

Małgorzata Motor
dziennikarz
m.motor@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 24

Małgorzata Froń
dziennikarz
m.fron@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 31

Agata Flak
dziennikarz
a.flak@nowiny24.pl

Anna Janik
dziennikarz
a.janik@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 37

Urszula Sobol
dziennikarz
u.sobol@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 72

Dział online

Katarzyna Mularz
k.mularz@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 84

Grzegorz Król
g.krol@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 32

Agnieszka Przystaś
a.przystas@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 83

Waldemar Trawka
w.trawka@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 79

Łukasz Solski
l.solski@nowiny24.pl

Dział sportowy

sport@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 50

Waldemar Mazgaj
kierownik działu
w.mazgaj@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 49

Marek Bluj
dziennikarz
m.bluj@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 51

Miłosz Bieniaszewski
dziennikarz
m.bieniaszewski@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 52

Łukasz Pado
dziennikarz
l.pado@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 55

Tomasz Ryzner
dziennikarz
t.ryzner@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 54

Dział foto

Krzysztof Łokaj
kierownik działu
k.lokaj@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 80

Krzysztof Kapica
fotoreporter
k.kapica@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 80

Oddziały redakcji

Krosno
ul. Staszica 6 (III piętro)
38-400 Krosno
tel./fax 13 432 62 16

Ewa Gorczyca
kierownik oddziału, dziennikarz
e.gorczyca@nowiny24.pl
tel./fax 13 432 62 16

Tomasz Jefimow
dziennikarz, fotoreporter
t.jefimow@nowiny24.pl
tel./fax 13 432 62 16

Przemyśl
ul. Lwowska 52/602
37-700 Przemyśl
tel./fax 16 679 04 01

Norbert Ziętal
kierownik oddziału, dziennikarz
n.zietal@nowiny24.pl
tel./fax 16 679 04 01

Dział graficzno-produkcyjny

Jacek Łakomy
kierownik działu
jacek.lakomy@polskapress.pl
tel. 17 867 22 61

Krzysztof Bać
grafik
k.bac@nowiny24.pl

Dział marketingu

Renata Tereszkiewicz-Mac
r.tereszkiewicz@nowiny24.pl
tel. 17 867 22 78

Tomasz Gnap
t.gnap@nowiny24.pl

Ewa Hemerling
ewa.hemerling@polskapress.pl

Biuro reklamy

dyr. Mariusz Knutel
35-016 Rzeszów
ul. Unii Lubelskiej 3
tel. 17 867 23 30,
fax 17 867 23 43
czynne od 7.30 do 17.00,

Kontakt z Działem Reklamy

polecane: FLESZ: Umacnia się rynek pracownika. Oto zawody najbardziej pożądane.

Wideo

Materiał oryginalny: Redakcja Gazety Codziennej Nowiny i portalu nowiny24.pl - Nowiny

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3