Siatkówka, 1 liga kobiet. Siatkarki Karpat Krosno przegrały AZS-em Politechnika Gliwice 0:3

sec
Marek Marczak
Połowa drugiego seta oraz początek trzeciego, to dwa pozytywne dla krośnianek fragmenty meczu. Nie trzeba dodawać, że to niewiele, a już na pewno zbyt mało, żeby zagrozić jakiemukolwiek rywalowi na pierwszoligowym poziomie.

W pierwszym z nich Karpaty zniwelowały straty z 8 punktów do 2 i nawiązały w końcu wyrównaną walkę w drugiej partii. Na jej finiszu jednak ponownie do głosu doszły gliwiczanki i rozstrzygnęły tę część potyczki na swoją korzyść.

Wydawało się, że postawa w drugim secie stanowi zapowiedź lepszej gry krośnianek, że co najgorsze w tym spotkaniu już za nimi i są w stanie, mimo niekorzystnego wyniku, odwrócić jeszcze losy spotkania, a przynajmniej wygrać jednego seta. Początek trzeciej odsłony zdecydowanie potwierdzał powyższe przypuszczenia, wszak Karpaty objęły prowadzenie 7:3. Niestety przewagi długo nie utrzymały. Akademiczki z Gliwic zdobyły kilka punktów z rzędu, odzyskując dominację na parkiecie.

AZS Politechnika Gliwice - Karpaty MOSiR AZS PWSZ 3:0

sety: 25:15, 25:21, 25:16.

AZS: Wystel, Michalak, Pelc, Woźniczka, Trojan, Skiba oraz Bohdanowicz (libero), Elko, Ciesielczyk, Wałek, Chrzan. Trener Wojciech Czapla.

Karpaty: Laskowska, Pelczarska, Kozyra, Jakóbiak, Filipek, Szczygielska oraz Szmigielska (libero), Rola, Pietruszka, Machowska, Witkoś. Trener Dominik Stanisławczyk.

Widzów 200.

W grudniu pojawił się kalendarze z siatkarkami Developresu Rzeszów. Zawodniczki jednego z najlepszych polskich klubów pokazane zostały nieco inaczej, niż znamy je z boiska. Niektóre trudno poznać. Kalendarz można kupić w sklepie internetowym klubu na sklep.developres.rzeszow.pl

Zmysłowe zdjęcia siatkarek KS Developres Rzeszów na klubowym...