Sparing. Remis Siarki Tarnobrzeg z Sokołem Nisko

Grzegorz Lipiec
Wyrównujące trafienie dla tarnobrzeskiej Siarki zdobył z rzutu karnego Piotr Kamiński (pierwszy z prawej). Fot. Grzegorz Lipiec
W środowym sparingu trzecioligowi piłkarze Siarki Tarnobrzeg zremisowali z czwartoligowym Sokołem Nisko 1-1 (0-1).

W pierwszej połowie w drużynie Siarki zagrała głównie młodzież, co było widać w poczynaniach linii defensywnej. W 22 minucie po błędzie obrońców indywidualną akcją popisał się Piotr Skiba i Łukasz Ćwiczak musiał wyjmować piłkę z siatki.

Na wyrównanie piłkarze Siarki Tarnobrzeg musieli czekać, aż do 70 minuty, kiedy to po faulu w polu karnym na Piotrze Kamińskim podyktowano "jedenastkę". Pewnym wykonawcą rzutu karnego był sam poszkodowany.

W Siarce testowany był pomocnik Witold Jakubowski (Wisłok Wiśniowa), który rozegrał bardzo dobre zawody oraz Damian Rębisz (LZS Samborzec). W pierwszej połowie z dobrej strony pokazali się wychowankowie tarnobrzeskiego klubu Arkadiusz Duda oraz Michał Bąba.

SIARKA TARNOBRZEG - SOKÓŁ NISKO 1-1 (0-1)
BRAMKI: Kamiński 70 z karnego - Skiba 22.

Siarka: Ćwiczak - Szymański, Beszczyński, Sałek, Duda - Kabata, Bażant, Krzemiński, Bąba - Walat, Stąporski oraz Biało, Stępień, Jakubowski, Łukawski, Madeja, Hynowski, Kwieciń-ski, Kamiński, Lipiec, Rożek, Łuczakowski, Brania, Rębisz.

Sokół: Osipa - Woźniak, Śnios, Drabik, A. Nowak - Skiba, Lebioda, Dyba, Szewc - Wdowiak, Dul oraz Paź, Ptak, Szpyrka, Adamski, Klukowski, Frankiewicz, M. Nowak, Wójcik, Flis, Szeser, Wojtak.