Tauron Hokej Liga. Marma Ciarko STS Sanok powalczył w Tychach tylko w I tercji [ZDJĘCIA Z MECZU]

STS wyraźnie przegrał z GKS-em  Tychy
STS wyraźnie przegrał z GKS-em Tychy Tomasz Kawka
Marma Ciarko STS Sanok tym razem nie sprawił niespodzianki i przegrał wyjazdowe spotkanie z GKS-em Tychy.

GKS dość szybko wyszedł na prowadzenie wykorzystując pierwszy moment gry w przewadze - gdy na ławkę kar zjechał Viitanen wynik otworzył Marzec. Kilka minut później jednak sanoczanom udało się wyrównać, a zaraz potem grali w przewadze. Jednak to już nic nie dało i wynik się nie zmienił. Potem natomiast prowadzenie wróciło do tyszan. Miejscowi wyraźnie się rozkręcili i zdobyli jeszcze cztery gole. STS odpowiedział tylko dwoma trafieniami i w efekcie gospodarze wygrali bardzo pewnie.

Warto dodać, że sanoczanie po raz kolejny nie potrafili wykorzystać momentów gry w przewadze, a to gospodarze spędzili znacznie więcej czasu na ławce kar.

GKS Tychy - Marma Ciarko STS Sanok 6:3

Tercje: 2:1, 3:0, 1:2.

Bramki: 1:0 Marzec 8-w przewadze (asysty: Turkin, Padakin), 1:1 Bukowski 13 (Kallionkieli, Dulęba), 2:1 Komorski 20 (Padakin), 3:1 Gościński 22, 4:1 Mroczkowski 30, 5:1 Mroczkowski 30 (Korenczuk), 5:2 Viitanen 42-w przewadze, 6:2 Marzec 60-do pustej bramki, 6:3 Miccoli 60 (Niemczyk, Musioł).

STS: Świderski (Wiszyński) - Binner, Lindberg, Viitanen, Ceder, Filipek - MacEachern, Bukowski, Dulęba, Kallionkieli - Musioł, Niemczyk, Fus, Miccoli, Sienkiewicz - Najsarek, Dobosz, Rybnikar, Gnida.

Minuty karne: 33-15. Strzały: 40-33. Widzów: 1216