W sobotę finał drugiej edycji programu muzycznego "The Voice...

  W sobotę finał drugiej edycji programu muzycznego "The Voice Kids" TVP 2 [ZDJĘCIA]

  beta/the voice kids

  Nowiny

  Nowiny

  W sobotę finał drugiej edycji programu muzycznego "The Voice Kids" TVP 2 [ZDJĘCIA]
  1/4

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  O zwycięstwo powalczą także zdolni wokaliści z Podkarpacia. Z drużyny Cleo: 12-letnia Ania Dąbrowska z Wesołej, uczennica Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie i 14-letni Adrian Bałucki z Jasła. Z drużyny Dawida Kwiatkowskiego - 10-letni Oliwier Szot z Nowosielca.
  Finał 2. edycji „The Voice Kids” zostanie podzielony na dwie części. W pierwszej rundzie każdy z dziewięciorga uczestników zaśpiewa jedną piosenkę walcząc o uznanie i serce swojego trenera. Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron będą musieli zdecydować, kto z trójki ich podopiecznych trafi do rundy drugiej, czyli ścisłego finału.

  W rundzie drugiej wybrana trójka ponownie wykona po jednym utworze oraz zaprezentuje swoje single. Zwycięzcę wybiorą widzowie za pomocą głosowania SMS.

  Ania Dąbrowska od 5 lat uczęszcza do Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, gdzie pracuje pod kierunkiem Anny Czenczek - dyrektor tej szkoły oraz pomysłodawczyni i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”.

  W Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie rozwija swoje pasje i zainteresowania, pracując nad emisją głosu, interpretacją piosenki, ruchem scenicznym z elementami gry aktorskiej, dykcją, ubiorem scenicznym i uczy się zasad charakteryzacji. Centrum Sztuki Wokalnej dba także o wizerunek młodej wokalistki, zajmuje się rozwojem jej kariery i promocją.

  Reprezentując Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie uczestniczy i zdobywa najwyższe nagrody w wielu przeglądach piosenki międzyszkolnej, gminnej, powiatowej, konkursach wojewódzkich, ogólnopolskich oraz międzynarodowych.

  Znalazła się w dziesiątce finalistów Krajowego Finału Eurowizji dla Dzieci 2016, który był emitowany na żywo w TVP 1. Podczas Krajowego Finału Eurowizji Junior zaśpiewała rockowy utwór „Fryzurka”, produkcji Anny Czenczek.

  Ania bierze udział w licznych projektach, koncertach okolicznościowych i autorskich spektaklach wokalno – tanecznych Centrum Sztuki Wokalnej, które na stałe wpisały się w kalendarz kulturalny Rzeszowa i Podkarpacia, m.in. w spektaklu patriotycznym „Zakazane Piosenki”, który swoją premierę miał 7 listopada 2016 w Filharmonii Podkarpackiej.

  Wielki talent widzą w niej tacy wokaliści jak: Marek Piekarczyk, Halinka Młynkova, Ania Dąbrowska, Grzegorz Hyży oraz Ania Wyszkoni. Ma za sobą wspólne występy na koncertach m.in. z Grzegorzem Hyżym, Anią Wyszkoni, Skaldami oraz Mieczysławem Szcześniakiem. Ponadto koncertowała m.in. podczas Festiwalu Kultury Polonijnej „Dźwięki, które łączą” w Hanowerze i podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival” 2016, 2017 i 2018. Brała udział w nagraniu piosenki i teledysku Mieczysława Szcześniaka „Jest jeden świat”.

  Adrian Bałucki to małomówny wrażliwiec o niesamowitej skali głosu. Adrianowi zależy na tym, żeby śpiewać z emocjami. Czego nie może wyrazić w śpiewie przelewa na papier rysując. Lubi też poszaleć na rolkach z przyjaciółką Kamilą" - czytamy na oficjalnej stronie programu.

  - Adrian, masz takie pokłady barw w głosie, że możesz malować najpiękniejsze obrazy - w ostatnim odcinku nastolatka chwaliła Cleo. - Wśród tych trzech osób jest jedna, w której widzę siebie. Jest to osoba, która jeszcze nie do końca wierzy w siebie. Tak, jak ja kiedyś. Tym lustrem, tym odbiciem jest Adrian.

  Oliwier Szot swój talent odziedziczył po mamie, która we wczesnej młodości także brała udział w licznych konkursach wokalnych. Świetnie potrafi odnaleźć się wśród rówieśników, ale równie szybko znajduje wspólny język z dorosłymi. Jego ulubienicą jest malutka siostrzyczka, czteromiesięczna Rozalka.

  ZOBACZ TEŻ: Trenerzy "The Voice Kids" zachwyceni młodą rzeszowianką /rozmowa nagrana w styczniu/


  POPULARNE NA NOWINY24:
  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo