Wyniki; piłka nożna, klasa A (grupa III) Rzeszów: Wiśnia Trzciana pewna swego

Marcin Jastrzębski
Piłkarze Czermina (żółte stroje) losy pojedynku z Trotylem Zarębki rozstrzygnęli już w pierwszej połowie. fot. Marcin Jastrzębski
Uspokoili się piłkarze Wiśni Trzciana, którzy wygraną z Ostrovią Ostrowy Baranowskie zapewnili sobie utrzymanie w lidze.
Pilkarze Czermina (zólte koszulki) wygrali w Zarebkach z Trotylem 0-2. Wynik zostal ustalony juz przed przerwą.

Trotyl Zarębki - Victoria Czermin

Teoretycznie lecą Podleszany, Zaręki, Smoczanka, Borowa, Chrząstów, a od powodzenia Ławnicy zależy los Przecławia.

Nie jest to jednak takie pewne, bo bardzo prawdopodobne jest to, że z rozgrywek wycofa się Andrex Brzyście. Nie wiadomo także, co dalej z zespołem Dromadera Chrząstów.

- Gdyby te zespoły miały tworzyć fuzję z kimś z tej samej albo niższej ligi, wtedy nie zmieni się ilość spadkowiczów. Jednak gdyby jakiś zespół zniknął z piłkarskiej mapy albo połączył się z drużyną z wyższej ligi to wtedy zmniejszy się ilość spadkowiczów - tłumaczy Hubert Polak, działacz rzeszowskiego podokręgu.

TROTYL ZARĘBKI - VICTORIA CZERMIN 0-2 (0-2)
BRAMKI: Dziekan (11), Szrom (44).

TROTYL: Jabłoński - Garbacki (46. Cudo), Maciąg, Jadach (66. Poborca), Jachyra - Stąpor, Nowak, Marycki (68. Łagoda), Gancarczyk - J. Mokrzycki, Sarna.

VICTORIA: Petrykowski - Krempa, Jachym, Bukała, Sanecki (27. Kaczmarczyk) - Szrom, Ćwięka (60. N. Czaja), Dziekan, Głodzik (68. Soboń) - Trzpis, Padykuła.

SĘDZIOWALI Piotr Ptak oraz Wojciech Ząbroń i Janusz Anasychin (Rzeszów). ŻÓŁTA KARTKA: Cudo. WIDZÓW 100.

POZOSTAŁE WYNIKI: Wiśnia Trzciana - Ostrovia Ostrowy Baranowskie 4-1 (4-1) Żelazko (3), Jaworski (11), Pająk 2 (21, 40) - Misiak (28); Marmury Przyłęk - Piast Wadowice Górne 2-0 (1-0) Czerw (20), Sukiennik (88); Andrex Brzyście - Jutrzenka Ławnica 1-2 (1-1) Magda (26) - Padykuła (5), Śpiewak (52); Mecz Podleszany - Smoczanka Mielec przerwano po 30. minutach (przy stanie 6-0) gry z powodu zdekompletowania składu gości. Atut Podborze - Hucina 2-1 (0-0) Gałat (54), Kuroś (69) - Wołowiec (90); Mecz Wisłoka Borowa - Dromader Chrząstów przerwano w 46. minucie przy stanie 5-0, drużyna gości została zdekompletowana. Pauza: Przecław.