2 liga futsalu. Emocje w Łańcucie

Miłosz Bieniaszewski
Archiwum
Na inaugurację sezonu bardzo ciekawie było w Łańcucie, gdzie miejscowy SPAR w samej końcówce przechylił szalę wygranej na swoją korzyść.

Góral Tryńcza - Futsal Zarzecze 10:5 (3:2)

Bramki: Misiąg 9, 36, ,Lech 10, 24, 36, Broda 12, Czyrny 25, Pietluch 27, Kowal 28, Staroń 37 - Cichy 16, 29, Garbarz 19, Krajewski 23, Sobczak 39.

Góral: Kurosz, K. Wojtyna - Broda, Pietluch, Lech, Czyrny oraz A. Wojtyna, Karwacki, Staroń, Misiąg, Kowal, Dadak. Trener Robert Kurosz.

Zarzecze: Buczkowski - Kuras, Niemczak, Pawlak, Garbarz oraz Goryl, Krajewski, Wilczek, Cichy, Sobczak. Trener Mariusz Surmiak.

Do przerwy goście dzielnie się trzymali. Po zmianie stron do głosu doszli jednak faworyzowani gospodarze i co rusz było groźnie pod bramką przyjezdnych.

Heiro II Rzeszów - Stal Mielec 3:3 (1:2)

Bramki: Przybyło 12, 38, Starzewski 35 - Ł. Skowron 4, T. Skowron 7, 27.

Heiro II: Latusek - Czerkowicz, Rajdek, Fara, Starzewski oraz Przybyło, Depta, Nowak, Dec. Trener Jacek Czerkowicz.

Stal: Kowalski - T. Skowron, Ł. Kowron, M. Dopart, Wątróbski oraz Tetlak, Muniak, Kardyś, Ryba, Kolisz. Trener Tomasz Skowron.

Spadkowicz z 1 ligi dosyć niespodziewanie stracił punkty w meczu z rezerwami Heiro. Ambitnie grający rzeszowianie punkt uratowali w końcówce.

SPAR Łańcut - Futsal Team Przeworsk 5:4 (0:3)

Bramki: Kłeczek 23, 37, 39, 39, 39 - Majkutowski 1, Dawidziak 8, Bober 9, Zając 31.

SPAR: Jarosz, Lutak - Kłeczek, Bróż, Czarnota, Osiniak oraz Gaweł, Hawro, Bekierski, Rusin, Surówka, Chrzan. Trener Marek Surówka.

Przeworsk: Niemiec, Stącel - Dawidziak, A. Gurak, Majkutowski, Salwach oraz Bober, P. Gurak, Ostrzywilk, Szkoda, Zając. Trener Marcin Dawidziak.

Jeszcze na cztery minuty przed końcem goście prowadzili 4:1. Wtedy jednak stało się coś niesamowitego i wkrótkim czasie cztery gole zdobył Sebastian Kłeczek, czym zapewnił wygraną łańcucianom. - Nie wiem jak mogliśmy tego meczu nie wygrać - kręcił głową Łukasz Laska, prezes gości.