Centralna Liga Juniorów U17. Nieudany początek rundy rewanżowej Stali Rzeszów i Igloopolu Dębica

Karol Pieniążek
Kolejna porażka rzeszowskiej Stali.
Kolejna porażka rzeszowskiej Stali. Krzysztof Kapica
Zarówno Stal Rzeszów, jak i Igloopol Dębica uległy w pierwszym meczu rundy rewanżowej.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U-17

W pierwszej kolejce rundy rewanżowej obie ekipy z woj. Podkarpackiego przegrały swoje mecze. Rzeszowska Stal mimo prowadzenia do przerwy, ostatecznie uległa w starciu z SSM Wisłą Płock tracąc punkt w samej końcówce.

Cięższe zadanie miał natomiast Igoopol Dębica, który zawitał do trzeciej siły ligi, AKS SMS-u Łódź. Dębiczanie szybko stracili bramkę, lecz jeszcze przed przerwą dwóch zawodników gospodarzy obejrzało czerwone kartki. Igloopol mimo gry w przewadze całą drugą połowę nie doprowadził do wyrównania i przegrał siódmy mecz w lidze.

Stal Rzeszów - SSM Wisła Płock 1:2 (1:0)

Bramki: Kaczówka 32 – Krynicki 64, Gołoś 82.

Stal: O. Nowak – Blejwas, Cynk, Pukała (69 Sadowski), Urbaniak, Koczera, M. Leniart, Piwnicki, Węgrzyn (82 Kucharski), Kaczówka (74 Tarkowski), Gaża (D. Nowak 65). Trener: Bartosz Stępień.

AKS SMS Łódź - Igloopol Dębica 1:0 (1:0)

Bramka: Bugała 14.

Igloopol: Lis - Smoła, Siedlecki, Ciskał (65 Hołda), Gujda, Adamski, Jurkiewicz (72 Susz), Hatalski (83 Piskadło), Kurek (80 Romanowski), Surmiak, Gawle. Trener: Łukasz Jamróg.

POZOSTAŁE WYNIKI: Sandecja – Jagiellonia 0:5; Legia – KKP Korona 4:1; Wisła - Polonia 4:0; Motor – Cracovia 0:4; Hutnik – GKS 2:0; Escola – Korona 1:1.