Piłka ręczna. Handball JKS Jarosław znokautowany w Lublinie

Handball JKS Jarosław (różowe stroje) nie miał nic dopowiedzenia w Lublinie.
Handball JKS Jarosław (różowe stroje) nie miał nic dopowiedzenia w Lublinie. mat prasowe Superligi
To był nokaut szczególnie w pierwszej połowie. Jarosławianki nie miały nic do powiedzenia w Lublinie.

Gospodynie mecz rozpoczęły z wysokiego C. Już po 8 minutach prowadziły 6:0. Niemoc jarosławianek przerwała w 9 minucie Wiktoria Kostuch. Kolejne minuty to spokojna gra miejscowych, które mając szybko wypracowaną przewagę, kontrolowały spotkanie i dorzucały kolejne bramki. Na przerwę ostatecznie drużyny zeszły z 14 bramkami zaliczki gospodyń. Przewaga miejscowych mogła być odrobine mniejsza, lecz czarno-niebieskie nie wykorzystały dwóch rzutów karnych. Druga połowa zaczęła się od dwóch trafień lubelskiej ekipy. Jarosławianki szybko odpowiedziały trzema trafieniami. Po dziesięciu minutach nasza ekipa rzuciła już tyle bramek co w całej pierwszej połowie. Do końca meczu dominowała już radosna piłka ręczna, było dużo biegania i bramek.

FunFloor Lublin - Handball JKS Jarosław 35:16 (19:5)

FunFloor: Gawlik, Wdowiak – Płomińska 6, Tomczyk 3, D. Więckowska 1, Pastuszka 4, Szynkaruk 2, Posavec 1, Pietras 1, M. Więckowska 2, Balsam 7, Noga, Szczepaniak, Masna 1, Wicik, Achruk 7. Trener Edyta Majdzińska.

Handball JKS: Kordowiecka, Kubisztal, Musakova – Szczotka 2, Guziewicz 1, Dmytrenko 1, Matuszczyk 4, Hawryluk, Kostuch 2, Luberecka 2, Skubacz 4, Strózik, Kozimur. Trener Michał Kubisztal.