Przedszkole ,,Kraina Marzeń Dziecięcych” w Sieniawie

  Przedszkole ,,Kraina Marzeń Dziecięcych” w Sieniawie

  Materiał promocyjny

  Nowiny

  Przedszkole ,,Kraina Marzeń Dziecięcych” w Sieniawie
  1/18
  przejdź do galerii
  Przedszkole ,,Kraina Marzeń Dziecięcych” mieści się na ulicy Kościuszki 42 w Sieniawie i jest przygotowane na przyjęcie 100 dzieci. Placówka czynna jest w godzinach 6.30-17.30.

  W otoczeniu przedszkola są bezpieczne trasy spacerowe, lasek i sporo zieleni. Pomieszczenia, w którym znajduje się przedszkole zostały starannie przystosowane do potrzeb podopiecznych, co gwarantuje im komfortowe warunki rozwoju i bezpieczeństwo.
  Do dyspozycji dzieci jest 4 przestronne, doświetlone i bogato wyposażone w pomoce edukacyjne sale, szatnia i pokoje do pracy indywidualnej. W każdej z nich znajdują się różnorodne kąciki zabaw, których organizacja ulega zmianom w zależności od realizowanego programu oraz potrzeb i zainteresowań dzieci.
  Baza dydaktyczna sprzyja stymulacji różnych form aktywności dzieci, uwzględniając ich potrzeby, związane z wiekiem, zróżnicowanym rozwojem oraz różnorodnymi zainteresowaniami.
  Ważnym dla zapewnienia bezpieczeństwa dzieci jest dostęp w salach do łazienek przystosowanych do wieku naszych podopiecznych. Przy budynku znajduje się bezpieczny i kolorowy plac zabaw, który oferuje dzieciom mnóstwo świetnej zabawy i w sezonie jest wykorzystywany każdego dnia.
  O zdrowe brzuszki naszych podopiecznych dbają Panie w przedszkolnej kuchni w której wyposażenie robi naprawdę duże wrażenie. W naszym menu znajduje się duża różnorodność potraw sporządzanych przez dietetyka, a przyrządzanych ze zdrowych i świeżych produktów, pieczonych ciast ( np. szpinakowe, buraczkowe, marchewkowe), przeróżnych past i niesłodzonych herbatek i kompotów.

  Nasze motto wychowawcze i edukacyjne brzmi:


  „Powiedz mi – zapomnę,
  Pokaż – a zapamiętam,
  Pozwól wziąć udział – a zrozumiem” - KONFUCJUSZ .


  Naczelnym założeniem wszelkich działań pedagogicznych nauczycieli naszego przedszkola jest uznawanie, że każde dziecko jest niepowtarzalną osobowością i posiada prawo do swojego indywidualnego rozwoju.
  Nasze zajęcia najczęściej opierają się na zdobywaniu wiedzy przez doświadczenia, korzystamy z różnorodnych materiałów i pomocy naukowych. Nadrzędnym celem jest zaszczepienie w dzieciach pasji do poznawania nowych rzeczy, zdobywania wiedzy i czerpania jak najwięcej z otoczenia. Kadra pedagogiczna to młodzi, kompetentni nauczyciele posiadający odpowiednie kwalifikacje i przygotowanie do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Wspólnie dbają o miłą atmosferę, tak, aby wszyscy podopieczni byli szczęśliwi. W całokształcie naszej pracy na pierwszym miejscu stawiamy DZIECKO – jego dobro.
  Naszym dzieciom proponujemy również zajęcia dodatkowe, m.in.; naukę języka angielskiego, zajęcia logopedyczne, rytmikę i katechezę.

  W celu zapoznania się z naszą oferta oraz podglądnięcia naszej codziennej pracy zapraszamy na naszą stronę Facebook: KLIKNIJ

  Przedszkole ,,Kraina Marzeń Dziecięcych” w Sieniawie


  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo