Trener Rawlplug Sokoła Łańcut Marek Łukomski: Umiesz liczyć, licz na siebie [WIDEO]

Marek Łukomski jako trener Sokoła pozostaje niepokonany w Łańcucie
Marek Łukomski jako trener Sokoła pozostaje niepokonany w Łańcucie Michał Czajka
W czwartek Rawlplug Sokół Łańcut wygrał po raz 10. w tym sezonie, a pod wodzą trenera Marka Łukomskiego pozostaje u siebie niepokonany.

Trener Rawlplug Sokoła Łańcut Marek Łukomski nie ukrywał radości z kolejnej wygranej we własnej hali. Tym razem łańcucianie pokonali zespół Enea Zastal BC Zielona Góra 86:74.

Twierdza obroniona. Mecz od pewnego momentu był pod naszą kontrolą z małymi przestojami natomiast drużyna z Zielonej Góry jest bardzo dobrze prowadzona i wiedzieliśmy, że to nie jest koniec gdzieś w połowie III kwarty. Musieliśmy do końca być skupieni i kontrolować sytuację na boisku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z 10. zwycięstwa w lidze

- powiedział.

Ta wygrana jeszcze bardziej przybliżyła Sokoła do pozostanie w ekstraklasie jednak coach sokołów zachowuje spokój.

- Umiesz liczyć, licz na siebie - przyznaje. - Jeżeli my wygrywamy mecze, to nas nic nie interesuje. Nie rozglądamy się, nie musimy liczyć na to, że ktoś przegra - dodaje.

Gracz łańcuckiej ekipy Mateusz Szczypiński zauważył, że zespół wykonał wszystkie przedmeczowe założenia.

Mecz układał się od połowy I kwarty tak, jak chcieliśmy. Zrealizowaliśmy wszystkie założenia. W pewnym momencie przewaga była nawet 20-punktowa. Wytrzymaliśmy też te przestoje i na pewno cieszy duża liczba asyst - graliśmy bardzo zespołowo i przede wszystkim bardzo szybko, czego nam myślę brakowało w niektórych spotkaniach