Wygrany sparing hokeistów Marma Ciarko STS-u Sanok [ZDJĘCIA]

Sanoczanie wykorzystali ligową przerwę na rozegranie sparingu
Sanoczanie wykorzystali ligową przerwę na rozegranie sparingu Tomasz Sowa
Korzystając z ligowej przerwy hokeiści Marma Ciarko STS-u Sanok rozegrali sparing z zespołem HK Krzemieńczuk.

Chociaż wynik wskazywałby na pewną wygraną zespołu z Sanoka, to jednak warto zauważyć, że STS decydujące gole zdobył dopiero w ostatniej tercji. Sanoczanie w końcówce potrafili też wykorzystać momenty gry w przewadze.

Marma Ciarko STS Sanok - HK Krzemieńczuk 6:3

Tercje: 1:0, 1:1, 4:2.

Bramki: 1:0 Florczak 11 - (asysta: Strzyżowski), 2:0 Dulęba 31 (Rybnikar), 2:1 Lalka 34, 2:2 Tselogorodtsew 48, 3:2 Huhdanpää 49-w przewadze (Ceder), 4:2 Fus 51( Dulęba, Rybnikar), 4:3 Braha 55, 5:3 Huhdanpää 58-w przewadze (MacEachern, Filipek), 6:3 Florczak 60-w przewadze (Strzyżowski).

STS: Świderski (31 Wiszyński) - Binner, Lindberg; Huhdanpää, Ceder, Sienkiewicz - MacEachern, Musioł; Filipek, Strzyżowski, Bukowski - Florczak, Biłas; Dulęba, Rybnikar, Fus oraz Ginda, Miccoli.

Minuty karne: 4 - 33. Widzów: 200