4 liga. Stal II Rzeszów przegrała z JKS-em Jarosław. Zdecydował gol Krzysztofa Pietlucha

JKS wygrał z rezerwami Stali Rzeszów i tym samym zanotował na koniec sezonu zwycięstwo nr 15 JKS facebook
W ostatniej kolejce sezonu Stal II Rzeszów przegrała u siebie z JKS-em Jarosław 1:2. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył przy Hetmańskiej Krzysztof Pietluch, który tym razem był rezerwowym. Rezerwy biało-niebieskich w nowym sezonie będą grać o klasę niżej

Rzeszowianie już wcześniej stracili szansę na utrzymanie, więc mogli pograć bez większej presji. Nie zamierzali jednak przesadzać z luzem, starali się być skuteczni także w tyłach, ale szybko „przestarali się” na tym polu – Dubaj został w 5. minucie sfaulowany w szesnastce miejscowych i sędzia zarządził rzut karny dla JKS-u. Zapachniało otworzeniem wyniku, ale Dusiło nie wykorzystał „jedenastki”.

Jarosławianie dopięli swego w 24. minucie. – Po oskrzydlającej akcji Pilch posłał piłkę wzdłuż bramki i Nowogrodzki skończył wszystko celnym uderzeniem – opisywał Tomasz Przewoźnik, trener ekipy znad Sanu.

Biało-niebiescy wyrównali krótko po zmianie stron i wyglądało, że na pożegnanie z sezonem obie strony zdobędą po punkcie. JKS potrafił jednak zdobyć gola za trzy punkty i tym samym drugi raz w sezonie ograć stalowców. Stało się to po golu doświadczonego Pietlucha, który skorzystał z podania Pindaka.

Zasłużyliśmy na zwycięstwo, choć zagrał młody skład, sporo piłkarzy, którzy wcześniej dostawali mniej minut. Był też debiut w seniorach, który zaliczył nastoletni Szymon Pels