Nadsański Bank Spółdzielczy, znany też pod nazwą SANBank, posiada swoją centralę w Stalowej Woli, a ponadto kilka oddziałów, filii i punktów obsługi klienta w Polsce południowo-wschodniej. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.
Oferta dla firm to m.in. szeroka gama produktów kredytowych, które wspierają finansowo przedsiębiorców w regionie. To np. kredyty inwestycyjne skierowane do firm, które chcą pozyskać nowoczesne rozwiązania technologiczne z wykorzystaniem środków unijnych i nie tylko, kredyty z przeznaczeniem na finansowanie inwestycji związanych z zakupem środków transportu, maszyn, urządzeń, nieruchomości, spłaty kredytu inwestycyjnego w innym banku i wykupu środków trwałych z leasingu, kredyty na finansowanie przedsięwzięć deweloperskich czy też kredyty dedykowane wspólnotom mieszkaniowym na finansowanie nakładów inwestycyjnych związanych z remontem i modernizacją nieruchomości. Inne produkty bankowe to konta firmowe, karty kredytowe, lokaty, ubezpieczenia, bankowość elektroniczna, terminale POS i wiele innych, dzięki którym SANBank jest w stanie kompleksowo obsłużyć klientów biznesowych działających w każdej branży.
Przy dużej konkurencji ze strony banków komercyjnych, znaczącymi atutami SANbanku są: znajomość rynku lokalnego, indywidualne podejście do klienta, elastyczna oferta oraz szybkie decyzje kredytowe.
Bank stawia sobie za cel profesjonalne świadczenie usług. Dlatego istotną kwestią jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji personelu.
- Pracownicy SANBanku chętnie poszerzają swoją wiedzę i kompetencje. Uczestniczą w szkoleniach, biorą udział w konkursach, są otwarci na nowe wyzwania i chętnie dzielą się swoimi sprawdzonymi rozwiązaniami – mówi Magdalena Więckowicz, prezes zarządu.
SANBank jest pomysłodawcą projektu Liderzy Zmian, który ma na celu wymianę informacji i doświadczeń we wdrażaniu nowych rozwiązań i produktów pomiędzy bankami spółdzielczymi należącymi do Zrzeszenia Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. Inicjatywa, która początkowo miała mieć charakter lokalny, okazała się trafnym pomysłem i dziś w programie uczestniczy ponad 100 banków. W ten sposób Grupa BPS działa efektywniej.
Wzrost inflacji, stóp procentowych, spowolnienie gospodarcze, niestabilna sytuacja społeczno-polityczna stanowią dziś niemałe wyzwanie dla wielu podmiotów gospodarczych, również dla banków. Mimo to SANBank działa wciąż dynamicznie.
- Pomimo wymagającego okresu, w którym przyszło nam funkcjonować, nasz bank wspólnym wysiłkiem kierownictwa i pracowników, dołożył wszelkich starań, by bezpiecznie i efektywnie funkcjonować, zapewniając klientom wysoką jakość obsługi. W dalszym ciągu w pełni realizujemy swoją misję lokalną, uczestnicząc w społecznym i kulturalnym życiu regionu, współorganizując i sponsorując wiele imprez – mówi Magdalena Więckowicz.
Nadsański Bank Spółdzielczy każdego roku wspomaga wiele inicjatyw o charakterze lokalnym i regionalnym. To m.in. sponsoring wydarzeń sportowych, klubów i drużyn, dofinansowanie projektów edukacyjnych, mecenat kulturalny, pomoc charytatywna. Lista instytucji, które otrzymały pomoc jest bardzo długa.
Aktywność i osiągnięcia banku zostały docenione przez liczne nagrody i wyróżnienia. Prężne działanie znajduje też odzwierciedlenie w wysokich pozycjach zajmowanych w rankingach banków spółdzielczych i w całym sektorze bankowym.
Strefa Biznesu - Kiedy należy ci się odszkodowanie za opóźniony lot?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na Twitterze!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
- Monika Richardson rozstała się z partnerem. Wyszło na jaw o co poszło
- Pierwszy lot chińskiego samolotu pasażerskiego. Ma konkurować z Airbusem i Boeingiem
- Maciej Maleńczuk wyznał to ze sceny w Sopocie. Siedział w więzieniu ponad 500 dni
- Kultowa polska komedia miała nigdy nie powstać. Wszystko przez... "Ojca chrzestnego"