O Stalowa Wola. Remis w Zdziarach, Siarka straciła pierwszego gola

Puch
archiwum
W Zdziarach remisowo. Pogoń Leżajsk jako pierwsza wbiła gola Siarce.

Będący przyczyną sporu rzut karny, wykorzystany przez gospodarzy w Kłyżowie, uchronił ich od porażki w meczu z Brzyską Wolą i dał im pierwszy punkt. Pierwszego gola natomiast za sprawą Pogoni straciła Siarka.

LZS Zdziary – Retman Ulanów 2:2 (1:2)

Bramki: Sobiło 14, Wojtas 83 – Kobylarz 36, Wołoszyn 42.

LZS: Płoskoń – Pachla (40 Pchełka), Sałek, Łyp , Cupak, Ujda, Urbanik (68 Szafran), Kwiatkowski, Gruszczyk (55 Gąsiorowski), R. Wojtas, Sobiło. Trener Paweł Szafran.

Retman: Pliszka - Małek, Hasiak, Bąk (83 Fedan), S. Wołoszyn, Baraniak, (45 Wiejak ż), Szewc (68 Sarnikowski), Szczepan ż (62 Koza ż), Gumiela, Kobylarz (55 Kudyba), J. Wołoszyn ż. Trener Artur Chyła.

Sędziowali: Rafał Sawicki oraz Tomasz Wilk i Mariusz Koper (Tarnobrzeg). Widzów 100.

Chociaż pierwsze i ostatnie słowo podczas meczu w Ździarach należało do gospodarzy, z pierwszego punktu zdobytego na wyjeździe cieszą się piłkarze Retmana. Wynik już w 14 minucie otworzył Wojciech Sobiło, jednak goście jeszcze przed przerwą objęli prowadzenie 2:1. Jedyną bramkę w II połowie strzelił Radosław Wojtas z LZS-u, przez co spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

POZOSTAŁE WYNIKI:

San Kłyżów – LKS Brzyska Wola 2:2 (1:0) Cichoń 17, Madek 90+3-karny – Hacia 57, 70;

Siarka II Tarnobrzeg – Pogoń Leżajsk 4:1 (2:0) Sztuka, Galara, Świderski, Sitek - Bibułek 84-karny;

Słowianin Grębów – Unia Nowa Sarzyna 1:2 (0:0) dla gospodarzy: Kułaczkowski 78;

Olimpia SOLO Pysznica – Sparta Jeżowe 1:3 (0:1) Błażejowicz 80-karny – Szewczyk-karny, Dziadura, Wójcik;

Rotunda Krzeszów - Sokół Kamień 0:2 (0:0) Piróg 65, Woźniak 74;

Bukowa Jastkowice - Stal II Stalowa Wola 4:3;

Wisan Skopanie – LZS Jadachy 2:0 (0:0) Smykla 68, Hynowski 78;

Stal Nowa Dęba – Sokół Sokolniki (0:0) Duda 85-karny, Muniak 90, 90+3.