Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Patronat Nowin: Super firmy będą wyróżnione podczas gali Podkarpackiego Klubu Biznesu

Józef Lonczak
Józef Lonczak
Już w piątek 24 bm. podczas kolejnej XVI Gali Podkarpackiego Klubu Biznesu zostaną docenione i nagrodzone osoby i firmy, które przyczyniają się dla rozwoju gospodarczego naszego regionu.

W piątek 24 listopada br. w CWK G2A Arena odbędzie się kolejne, flagowe wydarzenie Podkarpackiego Klubu Biznesu. GALA Podkarpackiego Klubu Biznesu, która odbędzie się w dniu 24.11.2023 r. w CWK G2A Arena w Jasionce/k. Rzeszowa jest okazją aby docenić i nagrodzić osoby i firmy, które wniosły znaczący wkład w rozwój naszego regionu oraz przyczyniły się do promocji Podkarpacia za granicą.

W tym roku, wręczone zostaną statuetki PKB w 5 kategoriach:

  • Firma, która wniosła duży wkład w rozwój Podkarpacia
  • Dynamiczny rozwój oraz innowacyjne rozwiązania
  • Promocja Podkarpacia w Polsce i za granicą
  • Innowacyjne podejście do biznesu
  • Internacjonalizacja jako dźwignia dynamicznego rozwoju

W piątkowym wydarzeniu uczestniczyć będą przedsiębiorcy zrzeszeni w Podkarpackim Klubie Biznesu oraz innych krajowych organizacjach przedsiębiorców. Galę zaszczycą też przedstawiciele władz woj. podkarpackiego i partnerzy biznesowi PKB.

PKB to organizacja, która od 23 lat działa na rzecz integracji podkarpackich przedsiębiorców. Zrzesza ponad 300 firm z regionu, a także z całej Polski.

Podczas gali tradycyjnie już zostanie przeprowadzona aukcja charytatywna, a dochód z niej będzie przeznaczony na wsparcie dla najuboższych dzieci i niepełnosprawnej młodzieży z regonu Podkarpacia.

Od początku funkcjonowania Klubu pieniądze z licytacji prac znanych artystów plastyków przeznaczane są na pomoc dla rodzin dotkniętych przez kataklizmy, na zorganizowanie letnich kolonii i zimowisk, dla Domów Dziecka z naszego regionu oraz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci, na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci i młodzieży, która jest w najtrudniejszej sytuacji materialnej, na zakup kilkuset wyprawek szkolnych dla najmłodszych jak również na zakup ubrań dla najbiedniejszych dzieci ze szkół podstawowych. Przez kilkanaście lat funkcjonowania Klubu zebrano na w/w cele 1 000 098 złotych.

To dzięki hojności przedsiębiorców pomoc otrzymują osoby, które tej pomocy najbardziej potrzebują.

Należy również dodać, że Podkarpacki Klub Biznesu przez 6 lat fundował, ze środków własnych, stypendia naukowe dla najzdolniejszych licealistów z naszego województwa. Młodzież pochodziła z ubogich, wielodzietnych, niepatologicznych rodzin. PKB przeznaczył na ten cel: 720 000 złotych.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Kiedy w Polsce czterodniowy tydzień pracy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24