Marcin Radzimowski
Niespodzianki nie było, w środę 4 października na stadionie w Nowej Dębie miejscowa Stal grająca w klasie okręgowej przegrała z trzecioligową Siarką Tarnobrzeg 2:5 (0:3).

Stal Nowa Dęba: Kalandyk (Chamera)-Styka,Wilk,Gorzelany (Kozior F.)
Tęczar (Kizior M.), Szalony(Stochmal),Głód(Skrzypczak) Amjad (Sudoł),Serafin, D'Apollonio, Mokrzycki.

Siarka Tarnobrzeg: Lodziński, Tyson, Woś (Szymocha), Wicki, D. Lisowski (Kumorek), Tyl (Kaliniec), Marszalik (Bieniarz), Feret, Cichocki (Krzysztofek), Prusiński (Kalamvokis), Krempa (Orlik).

Sędziował: Rafał Sawicki (Tarnobrzeg)

Gole: Karol Wilk 22. (samobójczy) 0:1, 33. Cichocki 0:2, 34. Feret 0:3, 49. Kalamvokis 0:4, 67. Styka 1:4, 78. D'Apollonio (karny) 2:4, 90. Feret 2:5.

Mecz od samego początku przebiegał pod dyktando gości, choć w pierwszej połowie przewaga ta była zdecydowana i bramkarz Siarki nie miał w zasadzie nic do roboty. Pierwszy gol wpadł po samobójczym trafieniu obrońcy Stali próbującego wybijać piłkę w beznadziejnej sytuacji, kilkanaście minut po ziemi celnie uderzył Piotr Cichocki, a do przerwy trafienie odnotował jeszcze Szymon Feret.

W drugiej części gry pierwszą bramkę zdobył Dimitris Kalamvokis, który po przerwie pojawił się na boisku. Stal pokazała jednak charakter i po rzucie rożnym celnie główkował Michał Styka, a kilkanaście minut później po faulu sędzia podyktował rzut karny, którego na gola zamienił nowodębianin grający kiedyś w Siarce, Luigi D'Apollonio. Wynik meczu ustalił w ostatnich chwilach meczu Feret, dla którego było to drugie trafienie tego dnia. Siarka Tarnobrzeg w finale okręgowego Pucharu Polski, w którym w maju przyszłego roku zmierzy się z Sokołem Kamień, który w drugim środowym półfinałowym meczu pokonał Jezioraka Chwałowice 5:1.