Akademia Judo Rzeszów pokonywała granice w Bielsku-Białej. Pierwsze medale w tym roku

Młodzi judocy Akademii Judo mają a sobą pierwsze sukcesy w nowym roku
Młodzi judocy Akademii Judo mają a sobą pierwsze sukcesy w nowym roku archiwum klubu
Siedem medali zdobyli młodzi zawodnicy Akademii Judo Rzeszów w XII Międzynarodowym Turnieju „Pokonujemy Granice”, który odbył się w Bielsku- Białej. Cztery razy nasi zawodnicy stawali na najwyższym podium

Do rywalizacji przystąpiło 1000 zawodników z 90 klubów z Polski i zagranicy (Włochy, Słowacja, Czechy, Ukraina).

- Wzięliśmy udział w bardzo dobrze zorganizowanych zawodach i w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy bardzo wysokie siódme miejsce – informuje Marcin Paśko, trener Akademii, która była jedynym reprezentantem Podkarpacia w zawodach.

Jesteśmy świeżo po okresie roztrenowania, dopiero zaczynamy przygotowania do sezonu, więc forma najwyższa nie jest, ale nasi wychowankowie dzielnie walczyli i zanotowali bardzo dobry występ