OPTeam Resovia wygrała trzynasty mecz z rzędu! Punktowało jedenastu zawodników

Trwa piękna seria "Bieszczadzkich Wilków" - w meczu 27. kolejki 2 ligi OPTeam Resovia pokonał w swej hali Ragor Tarnowskie Góry 99:73. Ekipa ze stolicy Podkarpacia wyszła na plus we wszystkich czterech kwartach

Po chorobach do składu naszej drużyny wrócił Wojciech Wątroba, Tomasz Krzywdziński, Ragor przyjechał nad Wisłok w ośmiu, toteż resoviacy byli skazani na kontynuowanie zwycięskiej passy. Goście jednak trochę powalczyli; w połowie pierwszej kwarty minimalnie wygrywali (12:11), a w połowie drugiej nieznacznie przegrywali (29:31).

Po 20 minutach rzeszowianie byli już na swoim (54:40) i po dużej przerwie, gdy Dawida Zaguła trafił dwa razy za 3 i raz za 2, prowadzili 62:42, kontrolowali już sytuację na całego, a na koniec trzeciej kwarty mieli już pewność zwycięstwa (79:57).

W ostatniej minucie zza łuku wycelował Mikołaj Wróbel, Zagule tym razem z dystansu nie wpadło, toteż resoviacy nie ustrzelili „setki”.

OPTeam Resovia - Ragor Tarnowskie Góry 99:73 (26:18, 28:22, 25:17, 20:16)

OPTeam Resovia: Zaguła 17 (3x3), Bręk 17 (1x3, 3 prz.), Gabiński 10 (1x3), Czerwonka 4 (5 as.), Warszawski 10 (2x3, 7 zb.) oraz Szpyrka 4 (1x3, 4 as., 2 str., 3 prz.), Ziółko 13, Jędrzejewski 9 (1x3, 8 as.), Wróbel 5 (1x3), Krzywdziński 4 (1x3), Tabor 0, Wątroba 6. Trener: Kamil Piechucki.

Ragor: Maślanka 14 (2x3, 8 zb.), Wróblewski 7 (1x3, 5 as., 5 str.), Podgórski 9 (1x3, 6 str.), Józefowski 13 (4x3, 5 str.), Kowalski 15 (1x3) oraz Majcherek 13 (1x3, 12 zb.), Skrabek 2, I. Kuciński 0. Trener: Radosław Kuciński.