Tauron Hokej Liga. Marma Ciarko STS Sanok bez szans w starciu z Zagłębiem Sosnowiec - 176 minut karnych! Zdjęcia z meczu i trybun

STS wyraźnie przegrał na własnym terenie z Zagłębiem
STS wyraźnie przegrał na własnym terenie z Zagłębiem Tomasz Sowa
Aż 10 goli, ale i 176 minut karnych - to wszystko było w pojedynku Marma Ciarko STS-u Sanok z Zagłębiem Sosnowiec. Jednak happy-endu dla miejscowych nie było.

Zagłębie otworzyło wynik po 6 minutach i w premierowej odsłonie dołożyło jeszcze jednego gola. Kolejna tercja była już remisowa, ale wynik całkowicie odjechał sanoczanom w ostatniej, gdy przez cały czas grali w osłabieniu. Zespół z Sosnowca wykorzystał to znakomicie i wbił gumę do bramki STS-u aż pięciokrotnie.

Marma Ciarko STS Sanok - Zagłębie Sosnowiec 2:8

Tercje: 0:2, 1:1, 1:5.

Bramki: 0:1 Krężołek 6 (asysty: Szturc, Tyczyński), 0:2 Valtola 13 (Salo), 0:3 Lidgren 27 (Salo, Valtola), 1:3 Kivinen 40 (Bukowski, Binner), 1:4 Bernaski 48-w przewadze (Valtola), 1:5 Bucenko 51-w podwójnej przewadze (Valtola, Naróg), 1:6 Krężołek 52-w przewadze (Nahunko), 2:6 Ceder 59-w osłabieniu (MacEachern, Kivinen), 2:7 Karasiński 2:7-w przewadze (Kozłowski, Bernacki), 2:8 Nahunko 60-w przewadze (Charvat, Saur).

STS: K. Tamminen (Świderski) - Binner, Lindberg, Viitanen, Tamminen, Karnas - MacEachern, Burzik, Sienkiewicz, Ceder, Strzyżowski - Florczak, Musioł, Dobosz, Kivinen, Filipek - Najsarek, Fus, Gnida, Miccoli, Bukowski.

Zagłębie: Spesny - Charvat, Saur, Szturc, Tyczyński, Krężołek - Stadel, Krawczyk, Salo, Valtola, Lindgren - Andrejkiw, Kotlorz, Nahunko, Bucenko, Sikora - Naróg, Bernacki, Kozłowski, Karasiński.

Minuty karne: 116-60. Strzały: 23-37. Widzów: 1000