sportowy
    Okręg Dębica
    1 3 4 5 ... 72 »

    Tabela Klasy O Dębica

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Chemik Pustków 10 25 25-10
    2. Lechia Sędziszów Małopolski 11 24 41-13
    3. Piast Wolica Piaskowa 11 24 40-20
    4. Radomyślanka Radomyśl Wlk. 10 20 29-19
    5. Wisłoka II Dębica 10 19 18-9
    6. Kamieniarz Golemki 11 19 30-25
    7. Victoria Czermin 10 18 30-17
    8. Czarnovia Czarna 10 17 21-15
    9. Atut Podborze 11 16 18-17
    10. Sparta Chorzelów 9 14 15-12
    11. Smoczanka Mielec 9 14 20-18
    12. Sokół II Kolbuszowa Dolna 9 12 33-19
    13. Pogórze Wielopole Skrzyńskie 9 11 27-27
    14. Kolorado Wola Chorzelowska 11 10 17-29
    15. Kolbuszowianka 10 9 14-45
    16. Korona Majdan Królewski 10 8 15-28
    17. Płomień Zagorzyce 10 7 23-32
    18. Głowaczowa 11 6 14-32
    19. Team Przecław 10 0 14-57
    1: awans, 14-19: spadek

    Tabela Klasy A Dębica

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Kaskada Kamionka 9 25 35-10
    2. LKS Pustków 9 24 38-6
    3. LKS Łopuchowa 9 21 23-14
    4. LKS Wiewiórka 9 20 25-13
    5. LKS Stasiówka 8 18 23-12
    6. Legion II Pilzno 9 16 17-19
    7. LKS Żyraków 8 15 23-15
    8. Paszczyniak Paszczyna 9 12 20-17
    9. Brzostowianka Brzostek 8 12 14-16
    10. LKS Nagoszyn 8 12 15-17
    11. Lechia II Sędziszów Młp. 8 9 13-22
    12. LKS Łęki Górne 8 9 14-21
    13. Sokół Krzywa 8 8 9-16
    14. Victoria Ocieka 8 6 7-20
    15. LZS Mała 8 3 11-31
    16. LKS Zasów-Mokre 9 1 12-28
    17. Olchovia Olchowa 9 1 9-31
    1: awans, 13-17: spadek

    Tabela Klasy B Dębica I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. KS Bystrzyca 5 15 32-3
    2. Progres Kawęczyn 5 13 20-8
    3. Plon Klęczany 6 12 34-13
    4. Inter Gnojnica 5 12 25-6
    5. Strażak Lubzina 6 10 14-12
    6. Olimpia Nockowa 5 3 6-20
    7. Kaskada II Kamionka 6 3 5-32
    8. Borkovia Borek Wielki 4 0 2-19
    9. Korona Góra Ropczycka 4 0 6-32
    1-awans

    Tabela Klasy B Dębica II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Baszta Zawada 6 18 25-2
    2. Borowiec Straszęcin 5 12 15-6
    3. Dąbrówka Stara Jastrząbka 5 9 17-11
    4. Brzeźnica 5 6 10-11
    5. Dąb Żdżary 5 3 8-20
    6. Chemik II Pustków 6 0 6-31
    1 - awans

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

    GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

    Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Nowin za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

    Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Nowin za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀



    Nasze Aplikacje:

    Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie Nowiny podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
    Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

    © 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.

    reklama