sportowy
    Okręg Dębica
    1 3 4 5 ... 80 »

    Tabela Klasy O Dębica

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Lechia Sędziszów Małopolski 35 76 107-29
    2. Chemik Pustków 35 68 99-49
    3. Radomyślanka Radomyśl Wielki 35 67 93-54
    4. Victoria Czermin 35 65 102-58
    5. Sokół II Kolbuszowa Dolna 35 64 115-71
    6. Wisłoka II Dębica35 61 68-58
    7. Kamieniarz Golemki 35 59 73-52
    8. Piast Wolica Piaskowa 36 58 92-69
    9. Smoczanka Mielec 35 54 82-68
    10. Czarnovia Czarna 35 54 75-56
    11. Sparta Chorzelów 35 53 64-59
    12. Atut Podborze 35 49 61-57
    13. Głowaczowa 35 48 82-76
    14. Kolorado Wola Chorzelowska 35 41 69-88
    15. Pogórze Wielopole Skrzyńskie 35 35 80-99
    16. Kolbuszowianka 35 34 64-125
    17. Korona Majdan Królewski 35 31 55-101
    18. Płomień Zagorzyce 35 18 56-157
    19. Team Przecław 35 12 45-156
    1: awans, 14-19: spadek

    Tabela Klasy A Dębica

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. LKS Pustków 32 79 109-27
    2. LKS Żyraków 32 72 104-38
    3. Kaskada Kamionka 32 71 110-52
    4. Paszczyniak Paszczyna 32 67 81-42
    5. Legion II Pilzno 32 61 75-50
    6. LKS Wiewiórka 32 55 75-52
    7. LKS Nagoszyn 32 54 75-68
    8. LKS Stasiówka 32 51 83-73
    9. Brzostowianka Brzostek 32 45 64-78
    10. LKS Łopuchowa 32 45 55-58
    11. LKS Zasów-Mokre 32 37 74-100
    12. Sokół Krzywa 32 37 50-72
    13. Lechia II Sędziszów Młp. 32 36 47-69
    14. LKS Łęki Górne 32 27 51-82
    15. LZS Mała 32 23 56-94
    16. Victoria Ocieka 32 19 34-102
    17. Olchovia Olchowa 32 1 16-108
    1-2 awans, 15-17 spadek

    Tabela Klasy B Dębica I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. KS Bystrzyca 16 43 75-16
    2. Progres Kawęczyn 16 36 57-21
    3. Inter Gnojnica 16 34 65-25
    4. Strażak Lubzina 16 26 44-33
    5. Plon Klęczany 16 24 66-49
    6. Korona Góra Ropczycka 16 19 42-67
    7. Olimpia Nockowa 16 15 32-45
    8. Kaskada II Kamionka 16 7 21-87
    9. Borkovia Borek Wielki 16 5 15-74
    1-awans

    Tabela Klasy B Dębica II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Dąbrówka Stara Jastrząbka-Róża 20 47 83-28
    2. Borowiec Straszęcin 20 42 59-29
    3. Baszta Zawada 20 40 48-20
    4. Brzeźnica 20 30 57-39
    5. Chemik II Pustków 20 16 24-75
    6. Dąb Żdżary 20 3 20-100
    1: awans

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

    GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

    Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Nowin za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

    Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Nowin za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀