sportowy
    Okręg Jarosław
    « 1 2 4 6 ... 97 »

    Tabela Klasy O Jarosław

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Pogoń-Sokół Lubaczów 15 42 54-12
    2. Orzeł Przeworsk 15 35 45-13
    3. Gorliczanka Gorliczyna 15 29 31-25
    4. Piast Tuczempy 15 27 30-8
    5. Płomień Morawsko 15 26 31-21
    6. Promyk Urzejowice 15 22 29-29
    7. Santos Piwoda 15 21 24-27
    8. Start Lisie Jamy 15 21 31-31
    9. Orzeł Torki 15 20 30-34
    10. Biało-Czerwoni Kaszyce 15 18 23-30
    11. San Gorzyce 15 14 29-54
    12. Hetman Laszki 15 13 21-26
    13. Zdrój Horyniec 15 13 22-39
    14. Huragan Gniewczyna 15 12 21-47
    15. Start Pruchnik 15 11 26-32
    16. MKS Kańczuga 15 9 23-40
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Jarosław

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Dąb Dobkowice 15 43 64-10
    2. Sanoczanka Święte 15 41 56-6
    3. KS Szówsko 15 33 38-23
    4. Czarni Pawłosiów 15 30 36-26
    5. Wiraż Chłopice 15 28 43-17
    6. Fredro Surochów 15 27 38-23
    7. MKS Radymno 15 26 44-24
    8. Łęk Ostrów 15 23 33-36
    9. Błękitni Pełkinie 15 17 22-32
    10. PRO-100 Wietlin 15 14 22-43
    11. LKS Manasterz 15 13 16-34
    12. Viktoria Kidałowice 15 13 27-36
    13. Tęcza Jankowice 15 12 20-36
    14. Szkło Młyny 15 11 14-44
    15. Iskra Zabłotce 15 9 23-47
    16. KS Węgierka 15 6 12-64
    1: awans, 15-16: spadek

    Tabela Klasy A Przemyśl

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Czuwaj Przemyśl 15 43 59-13
    2. GKS Orły 15 31 43-16
    3. Polonia II Przemyśl 15 29 40-24
    4. Unia Fredropol 15 27 36-23
    5. Stubno 15 26 35-20
    6. Kosienice 15 25 47-28
    7. Korona Trójczyce 15 24 27-16
    8. Gwiazda Maćkowice 15 22 33-39
    9. Cresovia Kalników 15 21 23-26
    10. San Hureczko 15 19 25-37
    11. LKS Nakło-Starzawa 15 19 33-29
    12. LKS Batycze 15 18 26-39
    13. Pogórze Dubiecko 15 16 30-34
    14. Wiar Krówniki 15 12 31-41
    15. Żurawianka Żurawica 15 6 23-54
    16. Fort Jaksmanice 15 1 14-86
    1: awans, 15-16: spadek

    Tabela Klasy A Przeworsk

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Wisełka Siennów 13 39 79-8
    2. GKS Majdan 13 25 30-21
    3. Cresovia Krzeczowice 13 25 31-15
    4. Zorza Jagiełła 13 23 27-20
    5. Start Mirocin 13 20 25-32
    6. Błyskawica Rożniatów 13 23 51-32
    7. Strumyk Hawłowice 13 18 22-19
    8. Piast Nowosielce 13 18 24-31
    9. Ostrovia Wola Buchowska 13 16 21-50
    10. Błyskawica Rozbórz 13 16 23-26
    11. Żuraw Żurawiczki 13 14 19-25
    12. Błękitni Grzęska 13 13 32-44
    13. UNUM Babice 13 7 11-34
    14. Alabaster Łopuszka Wielka 13 5 9-46
    1: awans, 14: spadek

    Tabela Klasy A Lubaczów

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Zapałów 13 29 39-13
    2. Basznia Dolna 13 25 36-23
    3. Młodów 13 24 32-24
    4. Cieszanów 13 23 19-20
    5. Stary Lubliniec 13 21 25-20
    6. Narol 13 19 33-29
    7. Futory 13 18 34-31
    8. Stary Dzików 13 17 25-26
    9. Korzenica 13 15 32-42
    10. Cewków 13 14 19-18
    11. Czarni Oleszyce 13 14 24-32
    12. Krowica 13 14 28-36
    13. Wielki Oczy 13 12 15-32
    14. Wólka Krowica 13 9 22-37
    1 awans, 14 spadek

    Tabela Klasy B Jarosław I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Delin Munina 11 29 38-8
    2. Dąb Cetula 11 28 42-13
    3. Wisznia Nienowice 11 21 34-11
    4. Przedmieście Jarosław 11 19 17-17
    5. Piast II Tuczempy 11 18 28-24
    6. Tęcza Wysocko 11 18 30-25
    7. Korona Tuchla 11 15 19-21
    8. Sanovia Michałówka 11 12 23-42
    9. Łęg Łowce 11 12 21-27
    10. Wesoła Zadąbrowie 11 11 21-18
    11. Makovia Makowisko 11 10 12-24
    12. Łazowianka Łazy 11 0 5-60
    1: awans

    Tabela Klasy B Przeworsk

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Wisłoczanka Tryńcza 9 25 43-15
    2. Sobol Niżatyce 9 20 21-11
    3 Huragan Rozbórz Długi 8 17 31-12
    4. Błękitni Wierzbna 9 13 19-14
    5. GKS Zarzecze 9 12 21-23
    6. Gacovia Gać 9 11 8-14
    7. Nafta Gaz Jodłówka 8 11 15-16
    8. Pogórze Rokietnica 9 7 15-31
    9. Błękitni Maćkówka 9 5 12-25
    10. KS Kisielów 9 2 12-38
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Przemyśl

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Fenix Leszno 11 30 60-9
    2. Artmax Pikulice 11 27 27-16
    3. Korona Olszany 11 24 23-13
    4. LKS Ujkowice 11 21 25-22
    5. Grom Wyszatyce 11 20 24-13
    6. Jawor Nehrybka 11 18 24-27
    7. Rada Orzechowce 11 16 32-27
    8. Wiar Huwniki 11 10 13-25
    9. Czarni Bolestraszyce 11 10 20-27
    10. Bizon Medyka 11 10 10-25
    11. LKS Niziny 11 9 19-29
    12. Walawianka Walawa 11 0 9-54
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Lubaczów

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Miękisz Nowy 10 28 54-4
    2. Łukawiec 10 25 39-24
    3. Mołodycz 10 18 28-18
    4. Wola Wielka 10 17 33-15
    5. Antoniki 10 15 23-23
    6. Opaka 10 15 20-10
    7. Legia Oleszyce 10 12 17-27
    8. Ruda Różaniecka 10 11 26-28
    9. Płazów 10 8 13-34
    10. Zdrój II Horyniec 10 6 14-35
    11. Zalesie 10 0 6-46.
    1-2: awans

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

    GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

    Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Nowin za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

    Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Nowin za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀