Koronawirus na Podkarpaciu. Raport: 11 - 20 czerwca 2020

redakcja nowiny24.pl
Grzegorz Dembiński/Polska Press
Koronawirus na Podkarpaciu. Najważniejsze informacje z dni 11 - 20 czerwca 2020.

20:28

Bieszczady – mimo sytuacji związanej z epidemią – przyciągnęły wielu turystów. W maju na bieszczadzkie szlaki wybrało się nieco ponad 40 tysięcy osób.

16:26

Księża, pacjenci, turyści. Najnowsze dane dotyczące ognisk koronawirusa na Podkarpaciu.

10:43

Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport. dot. liczby osób zakażonych koronawirusem oraz zgonów. Na Podkarpaciu przybyło 7 chorych, nie żyje pacjentka szpitala w Łańcucie.

8:15

Najnowsze dane dot. liczby zakażeń na Podkarpaciu podamy po godz. 10

20:00

Zakończyła się kwarantanna biskupa Jana Wątroby. Wszyscy duchowni, którzy pozostają w kwarantannie, mają negatywne wyniki badań na obecność koronawirusa. Dziś kończy się też kwarantanna księży z parafii w Malawie, a jutro – księży z parafii bł. Karoliny Kózki w Rzeszowie.

18:12

Marcin Nazarewicz i Jarosław Litwiak - miejscy radni, nagrali film, w którym apelują do mieszkańców Jarosławia o odpowiedzialne zachowanie w związku z epidemią koronawirusa oraz uszanowanie sytuacji zarażonych osób.

15:40

Już 65 wyników dodatnich potwierdził sanepid w ognisku w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu. Zakażonych koronawirusem jest 42 pacjentów z powiatów: jarosławskiego, łańcuckiego, leżajskiego, przeworskiego, stalowowolskiego, a także 7 osób z personelu medycznego i 16 z kontaktu. Wykryto kolejny przypadek koronawirusa wśród personelu medycznego z oddziału psychiatrycznego Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Jarosławiu. Nowe ognisko to Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej.

15:03

Urząd Gminy Wiązownica poinformował, że nadal będzie zamknięty. Wykryto koronawirusa u kolejnego pracownika urzędu oraz u kolejnych osób z miejscowości Wiązownica i Piwoda.

14:12

U jednego z pracowników zakładów Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej jest podejrzenie zakażenia koronawirusem. Pozostali będą teraz na kwarantannie.

10:36

13 chorych na Podkarpaciu i 3 kolejne zgony. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze dane dot. liczby osób zakażonych koronawirusem w kraju i regionie.

6:00

Koronawirus skutecznie zmienia nasze zwyczaje zakupowe. W sklepach zakupy robimy średnio o 15 minut krócej niż przed wybuchem epidemii COVID-19. Chodzi o podstawowe towary, bo tam, gdzie nie musimy, to w ogóle nie idziemy. Spadki sprzedaży w galeriach handlowych sięgają aż 50 procent.


19:50

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun musztrował leżajski sanepid, jakim prawem ten ośmielił się instruować duchownych Kościoła katolickiego o sposobie udzielania sakramentów w związku z epidemią koronawirusa. „W ustawie o zwalczaniu epidemii nie ma mowy o tym, że władze publiczne mogą regulować to, co dzieje się w kościołach” - grzmieli katoliccy aktywiści na ul. 3 Maja w Rzeszowie, domagając się dymisji szefa leżajskiego sanepidu. Czy Kościołowi w epidemii wolno więcej?

18:58

W związku z trwającym stanem epidemii punkt biblioteczny Filii nr 9 przy ul. Dąbrowskiego 79a jest zamknięty do odwołania - informuje Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie.

17:38

"Świadectwa mogą być wydane uczniom indywidualnie lub w małych grupach, w ustalonych terminach, na świeżym powietrzu" - informuje rzeczniczka MEN. Decyzję pozostawia się dyrektorom szkół.

13:30

Potwierdziliśmy 3 wyniki dodatnie wśród personelu medycznego z oddziału psychiatrycznego Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Jarosławiu - informuje podkarpacki sanepid. W Jarosławiu i okolicy kwarantanną objęto już ponad 661 osób.

10:54

12 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem i dwa zgony - Ministerstwo Zdrowia opublikowało najświeższe dane dot. pandemii na Podkarpaciu. W kraju zmarło 30 pacjentów, a w sumie odnotowano 314 zakażenia.

8:30

Dane dot. liczby zachorowań na Podkarpaciu opublikujemy po godz. 10.


21:00

30 czerwca upływa termin, w którym można złożyć wniosek o zwolnienie z obowiązku opłacania składek do Funduszu Ubezpieczeń Społecznych. Wniosek może obejmować umorzenia za trzy miesiące - marzec, kwiecień i maj.

17:35

Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart 22 maja ogłosiła dodatkowy nabór wniosków o dofinansowanie przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na Podkarpaciu. Zgodnie z decyzją Ministra Infrastruktury na cały 2020 rok Podkarpacie otrzymało 52 mln zł, ale chętnych znalazło się na "zaledwie" 33 mln zł. Dlaczego tak się stało?

15:38

Mamy najnowsze informacje z sanepidu na temat ognisk koronawirusa na Podkarpaciu. Osoba, u której wykryto koronawirusa przebywała w Stężnicy w Kompleksie Wypoczynkowo - Rekreacyjnym „Natura Park”. Kwarantanną objęto tu 16 osób, w tym 6 z bezpośredniego kontaktu i 10 domowników. Przybywa zakażonych w powiecie jarosławskim.

13:19

Oddano do użytkowania i poświecono kontenery socjalne przy Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle, przeznaczone dla zespołów ratownictwa medycznego. Powstały, by zminimalizować ryzyko transmisji COVID-19 poprzez zapewnienie izolacji poszczególnym zespołom.

10:35

Koronawirus nie odpuszcza. W Polsce jest 506 nowych potwierdzonych zakażeń, z czego 19 w województwie podkarpackim. W kraju zmarło 14 osób (wiek-płeć, miejsce zgonu): 71-M, 69-M Warszawa, 81-K, 95-K, 73-M Radom, 87-K, 87-K, 87-M, 78-M Zgierz, 73-M Tychy, 57-M, 68-M Gliwice, 85-M Zawiercie, 84-K Starachowice. Większość osób miała choroby współistniejące.

8:00

Z danych ZUS wynika, że tylko na Podkarpaciu w ciągu ostatnich dwóch miesięcy ze zwolnień lekarskich z powodu choroby skorzystało ponad 355 tys. ludzi. To 85 tys. więcej aniżeli w roku ubiegłym. Podkarpacki ZUS je kontroluje.

7:20

W środę, 17 czerwca, uzdrowiska znajdujące się na terenie Podkarpacia zaczynają przyjmować pierwszych pacjentów. Jest jeszcze mnóstwo pytań i wątpliwości. Podczas wczorajszego 2-godzinnego dyżuru telefonicznego odebraliśmy prawie 30 telefonów od mieszkańców Podkarpacia, którzy oczekują lub już niedługo wyjeżdżają do sanatorium.

6:30

500 plus na wakacje to jednorazowe wsparcie, które ma być wypłacane w postaci bonu na każde dziecko - na sfinansowanie wypoczynku letniego. Program ma wejść w życie już na najbliższe wakacje.


20:00

Marek Wiater, p.o. dyrektora Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 w Rzeszowie spodziewał się we wtorek przełomowego dnia z "czarnym scenariuszem" włącznie - we wzroście liczby wyników dodatnich u personelu i pacjentów. Czy jego obawy sie spełniły? Przeczytajcie.

18:58

Z Martą Półtorak, właścicielką Millenium Hall w Rzeszowie rozmawiamy w studiu Nowin między innymi o powrocie do normalności galerii, czy wszyscy najemcy przetrwali po przymusowym, czasowym zamknięciu sklepów i innych biznesów, a także czy wyobraża powrót do rygorystycznych obostrzeń, ponowne wstrzymania handlu i jego miałoby to konsekwencje dla branży. Zobaczcie wideo:

17:25

Sanepid informuje: W Nadleśnictwie Bircza liczba wykrytych przypadków zakażenia koronawirusem wzrosła do 18. W ognisku w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu wykryto już 42 przypadki. W Rzeszowie są 23 osoby, których wynkiki badań są dodatnie.

17:16

Od kilku dni sanepid informuje codziennie o nowych zakażeniach w powiecie jarosławskim. W jarosławskim szpitalu (COM) zamknięto i otwarto ponownie SOR. Nadal pozostaje zamknięty oddział chorób wewnętrznych.

15:15

Kończący szkoły podstawowe mają już za sobą pierwszy dzień pisemnych egzaminów. Na języku polskim pojawiły sie pytania dotyczące lektury "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza. Młodzież pisała opowiadania o spotkaniach z bohaterami lektur lub przemówienia z przesłaniem, że książki mogą być źródłem mądrości. W środę przed ósmoklasistami sprawdzian wiedzy z matematyki a w czwartek z języka obcego.

12:42

Departament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury PZPN zezwolił na rozgrywanie meczów z udziałem publiczności na stadionie Resovii. Do użytkowania została dopuszczona tylko trybuna kryta, dla maksymalnie 356 kibiców.

10:30

Dzisiejszy raport Ministerstwa Zdrowia to 407 nowych zakażeń i 16 ofiar śmiertelnych koronawirusa. 13 nowych zachorowań potwierdzono na Podkarpaciu. Ofiary śmiertelne to (wiek-płeć, miejsce zgonu): 78-M Bolesławiec, 83-K Wrocław, 65-M Domaszków, 68-M, 74-M Tychy, 82-K Racibórz, 84-K, 67-M Warszawa, 62-M Radom, 69-M, 79-M, 84-K, 57-K, 83-K, 83-K Zgierz, 76-M Poznań.

9:16

Na przejściu granicznym w Medyce od północy wznowione zostały całodobowe odprawy graniczne samochodów osobowych oraz ciężarowych. Nie są jeszcze odprawiane autobusy i pociągi.

7:00

W tym tygodniu do Rymanowa-Zdroju, Iwonicza-Zdroju, Polańczyka i Horyńca-Zdroju przyjadą pierwsi kuracjusze. Przerwa w działalności uzdrowisk, spowodowana epidemią koronawirusa, trwała ponad trzy miesiące.


21:16

Dzięki ofiarności firm, które przekazały darowizny na rzecz Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie, udało się kupić kolejną partię kombinezonów ochronnych oraz środków do dezynfekcji dla szpitali, placówek medycznych oraz opiekuńczych na Podkarpaciu.

19:50

Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane na temat wykonanych testów na koronawirusa w podziale na województwa. Zobaczcie jak wypada Podkarpacie na tle innych regionów Polski.

19:01

Noszenie maseczek, higiena i dystans nie kosztują prawie nic. Tymczasem scenariusz 25 tysięcy zmarłych w Polsce na koronawirusa jest wciąż możliwy. Jeszcze w tym roku – mówi o „puszczeniu sanitarnych cugli” Marcin Samsel, ekspert ds. zarządzania kryzysowego, wykładowca Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu.

16:00

Maseczki, środki dezynfekcyjne, odstępy, mierzenie temperatury... To wszystko, co obowiązywało maturzystów, dotyczy także zdających egzaminy na koniec szkoły podstawowej.

15:19

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 1 w Rzeszowie, Klinika Hematologii wstrzymała przyjęcia pacjentów. Od dziś do odwołania.

13:00

Mamy najświeższe informacje z podkarpackiego sanepidu na temat ognisk zachorowań na koronawirusa na Podkarpaciu oraz osób objętych kwarantanną - m.in. księży, lekarzy, pacjentów, leśników.

11:44

Linia lotnicza Ryanair poinformowała dziś o wznowieniu lotów na prawie 200 trasach z i do Polski. W ofercie są także połączenia z lotniska Rzeszów-Jasionka.

10:40

Mamy najnowsze dane Ministerstwa Zdrowia ws. liczby osób zakażonych koronawirusem. Na Podkarpaciu przybyło 14 nowych przypadków.

10:10

Urząd Gminy nieczynny do odwołania. Powód - koronawirus u pracownika

8:01

Raport nt. liczby osób zakażonych na Podkarpaciu opublikujemy po godz. 10.


22:48

PILNE! I Komunia w parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Kiełkowie została odwołana. Powód? Koronawirus.

19:00

Ludzie od wieków modlili się do świętych, wypraszając od nich uchronienie przed epidemiami, zarazą i innymi chorobami. Prosili również o pomoc w uleczeniu. Modlitwa, choćby poprzez korzystny wpływ na samopoczucie człowieka - zwłaszcza starszego i samotnego, może pomóc medycynie. Przedstawiamy najpopularniejszych świętych oraz modlitwy do nich. W dobie koronawirusa ta wiedza może się przydać.

Przez wieki ludzkość trapiły różne choroby i epidemie. Przez te lata ludzie do różnych świętych modlili się o uchronienie od choroby lub powrót do zdrowia dla siebie i swoich bliskich. Dzisiaj także zwracają się do nich z prośbami o powstrzymanie epidemii lub pomoc w walce z nią.

Święci, którzy chronią przed epidemiami, zarazą i chorobami ...

17:45

Wieczorami Rynek w Rzeszowie i okoliczne ulice zamieniają się w centrum rozrywki. Można odnieść wrażenie, że epidemia nigdy nie miała miejsca.

15:00

Wydaje się, że giełda podnosi się z epidemicznego kryzysu, choć frekwencji daleko do czasów świetności targowiska. A i profil zainteresowania się zmienia: więcej chętnych na części zamienne i elektronarzędzia, nawet na chińszczyznę typu „wszystko po 5 zł”, niż na auta. Koronawirus mało kogo wystraszył, setki ludzi bez maseczek, za to z dziećmi, niekiedy bardzo, bardzo małymi. Ministerialne zalecenia o zachowaniu dystansu tu nie obowiązywały.

11:56

Pandemia koronawirusa przyspieszyła decyzje o likwidacji biznesu w Polsce innych zagranicznych marek. Centra handlowe działały w czasie pandemii w bardzo ograniczonym zakresie. Mogły działać tam tylko m.in. sklepy spożywcze, drogerie, sklepy zoologiczne. Likwidację sklepów poprzedzają zwykle spore promocje i wyprzedaże. Zobaczcie jakie sklepy znikają lub już zniknęły z Polski:

Te sklepy znikają lub już zniknęły z Polski.Pandemia koronawirusa przyspieszyła decyzje o likwidacji biznesu w Polsce innych zagranicznych marek.Centra handlowe działały w czasie pandemii w bardzo ograniczonym zakresie. Mogły działać tam tylko m.in. sklepy spożywcze, drogerie, sklepy zoologiczne. Likwidację sklepów poprzedzają zwykle spore promocje i wyprzedaże.Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Te sklepy znikają z Polski. Znane marki wycofują się. Są ogr...

10:35

Jest najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia: Aż 20 nowych zakażeń na Podkrapaciu. W naszym województwie zmarły 2 osoby: 66-letni pacjent w Jarosławiu i 70-letni pacjent w Łańcucie. W Polsce w sumie 375 nowych przypadków koronawirusa i 10 ofiar śmiertelnych.

8:22

Przez koronawirusa z poślizgiem startuje rekrutacja do liceów, techników i szkół branżowych. W Rzeszowie będzie ona elektroniczna. Młodzi ludzie mogą wybrać trzy szkoły, gdzie najbardziej chcieliby się dostać i ułożyć je w takiej kolejności.

7:59

Pomnik Chrystusa Króla w Jaśle jest gotowy. 19 czerwca w kościele farnym odprawiona zostanie uroczysta msza, a po niej poświęcenie monumentu. Miał to uczynić biskup Jan Wątroba, ale przebywa obecnie w kwarantannie, w związku z możliwością zakażenia COVID-19.


21:24

Sanepid zdradza szczegóły o zachorowaniach na COVID-19 na Podkarpaciu. M.in. wśród księży i w szpitalach.

19:33

Właśnie ucieka szansa na stworzenie w Polsce leku, który może uratować życie milionom ludzi – informuje „Rzeczpospolita”. Wszystko przez to, że do firmy Biomed Lublin nie dostarczono osocza ozdrowieńców.

19:04

Kryzys, jaki dotknął firmy nie ominął także jasielszczyzny. Sprawdzamy, jak w tym trudnym czasie radzi sobie spółka LOTOS, której oddział mieści się na terenie Jasła.

14:32

Otwarcie granic po pandemii pozwala uruchamiać kolejne połączenia kolejowe. PKP Intercity przedstawiło swoją odnowioną ofertę. Zobacz, co się zmienia na torach.

10:52

Potwierdzono przypadek koronawirusa u pacjenta, który był hospitalizowany w jarosławskim szpitalu.

10:33

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w sobotnim komunikacje o nowych 440 nowych potwierdzonych przypadkach zakażeń koronawirusem w Polsce. Zmarło 15 osób. Na Podkarpaciu mamy 16 nowych przypadków.

9:34

Niewykluczone, że w przyszłości powstanie w Przemyślu nowy, duży hotel. Biuro Turystyki "Albatros" w Przemyślu jest właścicielem terenu i budynku po byłej wytworni win "Pomona" przy ul. Czarnieckiego. To bardzo blisko dworca PKP i PKS, czyli świetna lokalizacja. Po ustaniu epidemia koronawirusa, "Albatros" ma w planie wznowić rozmowy z inwestorem na temat sprzedaży "Pomony" pod hotel.

Niewykluczone, że w przyszłości powstanie w Przemyślu nowy, duży hotel. Biuro Turystyki "Albatros" w Przemyślu jest właścicielem terenu i budynku po byłej wytworni win "Pomona" przy ul. Czarnieckiego. To bardzo blisko dworca PKP i PKS, czyli świetna lokalizacja. Po ustaniu epidemia koronawirusa, "Albatros" ma w planie wznowić rozmowy z inwestorem na temat sprzedaży "Pomony" pod hotel.

Czy w najbliższej przyszłości Przemyśl zyska nowy hotel? Móg...

7:43

Biskup senior archidiecezji częstochowskiej Antoni Długosz na Jasnej Górze porównał premiera Morawieckiego i ministra zdrowia Szumowskiego do ewangelistów Mateusza i Łukasza.


19:36

Nie 16, a 23 czerwca odbędzie się sesja absolutoryjna Rady Miasta w Rzeszowie. I nie będzie stacjonarna, do czego robiono przymiarki, lecz nadal zdalna.

17:56

Urząd Miasta Tarnobrzega znosi kolejne ograniczenia dla interesantów. Od 15 czerwca do budynku przy ulicy Mickiewicza 7 będą mogli wejść wszyscy. Nie będzie już limitu, przez który tworzyły się kolejki przed magistratem.

14:39

PKP Intercity wznawia kursowanie kolejnych pociągów. Od początku maja br. do regularnego kursowania powróciło już ponad 100 składów PKP Intercity - zarówno tych, które z powodu epidemii były zawieszone, jak i tych, które zostały skrócone i teraz wracają do pełnej relacji.

14:03

Polska otwiera w sobotę granice z Unią Europejską - ogłosił premier Mateusz Morawiecki. Na oficjalnej rządowej stronie poświęconej koronawirusowi natychmiast pojawiła się informacja, że ta decyzja oznacza "swobodę podróżowania".

13:39

Kolejne wyniki niestety nie są już tak optymistyczne jak te, o których pisaliśmy kilka dni temu. Jest pozytywny wynik na koronawirusa u pacjenta Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 1 w Rzeszowie.

11:46

Biskup Jan Wątroba nie mógł wczoraj przewodniczyć uroczystościom Bożego Ciała, które odbyły się w rzeszowskiej Katedrze, ponieważ został objęty kwarantanną - mówi ks. Tomasz Nowak, rzecznik Diecezji Rzeszowskiej.

10:38

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w piątek o 376 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. 8 z nich dotyczy Podkarpacia.

9:36

Trzy miesiące pandemii koronawirusa i zalecenie pozostania w domach spowodowały ograniczenie aktywności fizycznej wśród Polaków. To z kolei poskutkowało dodatkowymi kilogramami. Niestety, jak tłumaczy dr Joanna Kurmanow, chirurg plastyczny, problem rozwija się dalej i wiele osób zwraca się dziś do klinik chirurgii plastycznej z zapytaniem m. in. o odsysanie tłuszczu.

8:00

- Wirus na początku rozprzestrzenia się wśród najbardziej zdrowej i mobilnej części populacji. Te osoby obecnie „straciły hamulce” - mówi doktor Tomasz Ozorowski, były prezes Stowarzyszenia Epidemiologii Szpitalnej i mikrobiolog. Nie wyklucza, że sytuacja epidemiczna w Polsce może być jeszcze tak trudna, jak w lutym i marcu we Włoszech.


20:22

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy wypłacany w czasie zamknięcia żłobków, szkół i przedszkoli z powodu zagrożenia koronawirusem został wydłużony do 28 czerwca. Rodzice zdrowych dzieci nie muszą się martwić i mogą już składać wnioski o jego wypłatę za okres od 25 maja.

15:38

W związku z pandemią koronawirusa również w Rzeszowie w tym roku nie było tradycyjnej procesji Bożego Ciała ulicami Śródmieścia. Centralne uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej odbyły się w kościele katedralnym. O godz. 12 rozpoczęła je msza święta, następnie wierni przeszli w procesji wokół katedry.

W związku z pandemią koronawirusa w tym roku w Rzeszowie nie było tradycyjnej procesji Bożego Ciała ulicami Śródmieścia.

Procesja Bożego Ciała w Rzeszowie. Wierni szli dookoła kated...

14:44

Kazimierz Górny, biskup senior Diecezji Rzeszowskiej, nie jest zakażony koronawirusem. Wyniki badań okazały się negatywne. Tę informację potwierdził Nowinom dziś rzecznik Kurii Rzeszowskiej.

14:19

W Przemyślu zabrakło w tym roku tradycyjnej procesji z Bożym Ciałem ulicami miasta. Zobaczcie zdjęcia z procesji wokół bazyliki archikatedralnej w Przemyślu, której przewodniczył metropolita przemyski arcybiskup Adam Szal.

W Przemyślu zabrakło w tym roku tradycyjnej procesji z Bożym Ciałem ulicami miasta. Zobaczcie zdjęcia z procesji wokół bazyliki archikatedralnej w Przemyślu, której przewodniczył metropolita przemyski arcybiskup Adam Szal.Zobacz też: Boże Ciało w Przemyślu. Procesja wokół kościoła Salezjanów [ZDJĘCIA]

Boże Ciało w Przemyślu. Procesja wokół katedry w Przemyślu [ZDJĘCIA]

10:30

W dzisiejszym komunikacie Ministerstwa Zdrowia poinformowało o 359 nowych zakażeniach koronawirusem i śmierci 9 osób. Wśród zakażonych są dwie osoby z Podkarpacia. Dane o zakażeniach i zgonach od dziś podawane mają być raz dziennie.

7:00

500 plus na wakacje to kolejny nowy projekt, który chce wprowadzić rząd. Tylko jednorazowe wsparcie ma być wypłacane w postaci bonu na każde dziecko. Powody do zadowolenia mają rodziny, które mają dzieci. Jednak nowy pomysł rządu nie podoba się rodzinom bezdzietnym, a także singlom. Są oni oburzeni: znowu nic nie dostaniemy.

iPolitycznie - Dominik Tarczyński - skrót 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24
Dodaj ogłoszenie