Prasówka 30.06.2022 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 29.06. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Oto aplikacje wycofane przez Google Play. Musisz je usunąć z telefonów Samsung, Xiaomi i innych [30.06.2022]”?

Prasówka 30.06: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Oto aplikacje wycofane przez Google Play. Musisz je usunąć z telefonów Samsung, Xiaomi i innych [30.06.2022]

W Sklepie Google Play znajdziecie masę aplikacji o przeróżnym zastosowaniu, zarówno te pochodzące od dużych i znanych firm jak i te tworzone przez użytkowników, ale zyskujące popularność. Sprawdzamy, które aplikacje zostały wycofane ze sklepu i dla własnego bezpieczeństwa lepiej usunąć z telefonu.

Nie przegap promocji!

📢 Taki jest najgorszy czas na picie kawy. Kiedy w ciągu dnia lepiej nie pić kawy? To mówią dietetycy [30.06.2022]

Kawa to jeden z najpopularniejszych napojów na świecie. Wiele osób pije ją każdego dnia, a nawet kilka razy dziennie. Korzyści płynące z picia kawy nie kończą się na pobudzeniu, poprawie czujności i koncentracji. Czarna kawa może też poprawiać zdolności poznawcze, wspomagać trawienie, działać przeciwzapalnie. Badania wskazują, że kawa może nawet chronić przed demencją. Chociaż prozdrowotne właściwości kawy są powszechnie znane, są chwile w ciągu dnia, kiedy nie powinno się jej pić - nie tylko nie przyniesie spodziewanych korzyści, ale może być wręcz szkodliwa. Kiedy lepiej nie pić kawy? Jaki jest najgorszy czas na picie kawy w ciągu dnia? Zobacz teraz, co mówią dietetycy.

📢 Mamy nową listę podejrzanych numerów telefonów. Uważaj - bo może cię to słono kosztować! [30.06.2022]

Oszuści wyszukują coraz więcej sposobów na wyłudzanie pieniędzy. Jednym z nich jest dzwonienie na nasze numery telefonów. Odebranie takich połączeń, jak i oddzwanianie, naraża nas na poniesienie dużych kosztów. W naszej galerii dowiesz się, jakie numery telefonów należy lekceważyć.

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 30.06: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Lidl, Biedronka, IKEA i inne sklepy wycofują ten towar. Tego nie kupuj - oto nowe ostrzeżenia GIS [30.06.2022]

Główny Inspektorat Sanitarny wydał kolejne ostrzeżenia, dotyczące wycofania z obrotu niektórych produktów ze sklepów. Uważaj, niektóre towary nie nadają się do spożycia. Jeśli masz je już w swoim domu, to zwróć je do sklepu. Wyniki kontroli pracowników GIS zostały opublikowane i wiemy, których produktów nie wolno spożywać i kupować. Zobacz, jakie towary zostały wycofane ze sklepowych półek.

📢 Rzeszowscy kardiochirurdzy szkolą lekarzy z Arabii Saudyjskiej, jak wykonywać operacje na zastawce mitralnej z minidostepu [ZDJĘCIA]

Rzeszowscy kardiochirurdzy z Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie szkolą lekarzy z Arabii Saudyjskiej, jak wykonywać operacje na zastawce mitralnej z minidostępu. Ten zabieg to wizytówka naszej Kliniki Kardiochirurgii.

📢 Polskie Malediwy mamy w... Jaworznie. Turkusowe jeziora przyciągają turystów. Zobaczcie, jak tam pięknie

Polskie Malediwy, czyli lazurowa woda, malownicze skalne klify i biegnące „po wodzie” drewniane pomosty. Odwiedzający jaworznicki Park Gródek ludzie czują się jak w tropikach. Tylko jedno jezioro w Polsce wygląda jak Malediwy. Właśnie tak ten malowniczy teren jest określany - polskie Malediwy lub śląska Chorwacja. Teraz, gdy temperatura na zewnątrz dorównuje tej na prawdziwych Malediwach – można tu spotkać prawdziwe tłumy, ludzi spragnionych wypoczynku w pięknych okolicznościach przyrody. Jak dojechać do parku w Jaworznie i ile trzeba zapłacić za wstęp?

📢 W Rozbórzu w powiecie przeworskim palił się garaż [ZDJĘCIA]

W środę straż pożarna w Przeworsku odebrała zgłoszenie o pożarze w miejscowości Rozbórz (gm. Przeworsk). Wyjechały dwa zastępy strażaków z PSP Przeworsk i jeden z OSP Rozbórz. Spaliło się wnętrze murowanego garażu. Nikt nie został poszkodowany.

📢 Dofinansowanie czeka na wzięcie. Nawet 69 tys. zł do zgarnięcia. Z jakich programów dopłat warto skorzystać?

Dofinansowanie od państwa można dziś otrzymać na wiele celów. Właściciel nieruchomości, który jest zainteresowany wsparciem finansowym, może skorzystać z programów takich jak m.in. „Czyste Powietrze”, „Mój Prąd”, „Ciepłe Mieszkanie”, „Moje Ciepło”, „Stop Smog”, „Moja Woda” i „Mieszkanie bez wkładu własnego”. Sprawdź, kto może wziąć w nich udział, na co przysługują dopłaty oraz w jakiej wysokości.

📢 Rzeszów. Pies cierpiał w upale na balkonie. Na miejsce przyjechała policja i straż pożarna

Policjanci i strażacy z Rzeszowa przyjechali pod jeden z bloków przy ul. Rejtana z zamiarem szybkiego ewakuowania psa, który w ogromnym upale leżał na balkonie. Na szczęście, w porę przyjechała właścicielka czworonoga.

📢 Kraków. Karambol na autostradzie A4. 11 samochodów zderzyło się za zjazdem na Wieliczkę. Były utrudnienia

W środę, 29 czerwca po godzinie 15.00 doszło do karambolu na autostradowym odcinku obwodnicy Krakowa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w wypadku wzięło udział 11 pojazdów. Jedna osoba została poszkodowana. Zdarzenie miało miejsce na pasie jezdni w kierunku Rzeszowa za zjazdem na Wieliczkę. W kierunku Rzeszowa można było poruszać się wyłącznie prawym pasem. Po godzinie 17 służby udostępniły pas lewy. Ruch odbywa się płynnie.

📢 UNICEF wesprze Rzeszów w pomocy uchodźcom z Ukrainy. Wsparcie finansowe dla miasta wyniesie około 10 mln zł

UNICEF to kolejna organizacja, która pomoże organizować pomoc ukraińskim uchodźcom w Rzeszowie. Rashed Mustafa Sarwar, jej przedstawiciel oraz prezydent Konrad Fijołek podpisali w środę umowę o współpracy.

📢 Stalowa Wola. Oskarżony o spowodowanie wypadku, w którym zginęło małżeństwo, pozostanie w areszcie

38-latek oskarżony o spowodowanie wypadku drogowego, w którym zginęło małżeństwo osieracając troje dzieci, pozostanie w tymczasowym areszcie. Taką decyzję podjął we wtorek Sąd Rejonowy w Stalowej Woli, przed którym toczy się ten bardzo głośny medialnie proces.

📢 Podkarpackie gminy z dotacjami na lokalne inicjatywy. "To szansa na integrację wszystkich pokoleń na obszarach wiejskich" [ZDJĘCIA]

Przedstawiciele kilku podkarpackich gmin podpisali 29 czerwca umowy na dofinansowanie działań służących realizacji Sołeckich Strategii Rozwoju Wsi.

📢 Pokazowy zabieg kardiochirurgiczny dla lekarzy z Arabii Saudyjskiej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Pokazowy zabieg kardiochirurgiczny dla lekarzy z Arabii Saudyjskiej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie.

📢 Zuchwała ucieczka z Sądu Rejonowego w Stalowej Woli! Trwa policyjna obława za przestępcą

Około 25-, 30-letni mężczyzna, któremu policjanci na polecenie sędzi prowadzącej rozprawę rozkuli ręce, nagle wyskoczył z ławy oskarżonych i rzucił się do ucieczki. Przestępca wybiegł z budynku, zanim ktokolwiek zdołał skutecznie zareagować. Do tej zuchwałej ucieczki w filmowym stylu doszło w środę, 29 czerwca w Sądzie Rejonowym w Stalowej Woli.

📢 Złote gody, czyli w małżeństwie od pół wieku. W Chłopicach odbyła się wspaniała uroczystość [ZDJĘCIA]

Złote gody to jubileusz 50. rocznicy ślubu. Pary, które przeżyły w związku małżeńskim 50 lat (i więcej) spotkały się w poniedziałek, 27 czerwca w Urzędzie Gminy Chłopice. Tam odbyło się uroczyste wręczenie medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

📢 Pożegnanie amerykańskich żołnierzy, którzy stacjonowali w Mielcu [ZDJĘCIA]

I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Stanisław Sekuła oraz Komendant Powiatowy Policji w Mielcu podinsp. Tomasz Grazda wraz z przedstawicielami innych służb, prezydentem Mielca i osobami współpracującymi z żołnierzami 82. Dywizji Powietrznodesantowej spotkali się podczas uroczystego pożegnania amerykańskich żołnierzy.

📢 IMGW: Ostrzeżenia III stopnia przed upałem, w czwartek 30 czerwca pogodowy Armagedon

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I i II stopnia przed burzami z gradem oraz II i III stopnia przed upałem. Najwyższy stopień alertów obowiązuje w województwach: podkarpackim, południowej części lubelskiego, południowo-wschodniej części świętokrzyskiego oraz we wschodniej i centralnej części małopolskiego.

📢 Na drodze krajowej nr 77 w Duńkowiczkach pod Przemyślem spalił się bus [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło w środę na drodze krajowej nr 77 w Duńkowiczkach pod Przemyślem. Na pasie w kierunku Jarosławia zapalił się bus marki Volkswagen Crafter. Do pożaru zadysponowano policję oraz strażaków z OSP Orły i PSP Przemyśl. Zobaczcie zdjęcia akcji gaśniczej!

📢 Kolejny przystanek Podkarpackiego Szlaku Filmowego będzie w Bieszczadach

Bieszczadzki odcinek Podkarpackiego Szlaku Filmowego będziemy hucznie inaugurować wyjątkowymi koncertami, klimatycznymi projekcjami, spotkaniami i innymi filmowymi atrakcjami - zapowiada Podkarpacka Komisja Filmowa. Trzeba sobie zabukować w kalendarzu termin od 24 do 30 lipca.

📢 Krzysztof Sobolewski, poseł PiS z Podkarpacia o przesunięciu terminu wyborów samorządowych

Sekretarz generalny Prawa i Sprawiedliwości, poseł z Podkarpacia Krzysztof Sobolewski potwierdził, że toczą się rozmowy na temat przesunięcia terminu wyborów samorządowych. Rozważane jest przesuniecie tych wyborów - zaplanowanych na jesień przyszłego roku - na rok 2024.

📢 Ulubione miejsca nad wodą mieszkańców Podkarpacia. Te jeziora, zalewy i kąpieliska w regionie cieszą się największą popularnością [ZDJĘCIA]

Gdzie mieszkańcy Podkarpacia lubią spędzać czas nad wodą? Przedstawiamy najpopularniejsze jeziora, zalewy, kąpieliska w regionie. Na liście znajdują się najbardziej oblegane miejsca, takie jak Żwirownia czy Jezioro Tarnobrzeskie, ale sporo osób lubi też spokojny wypoczynek nad Sanem. Sprawdźcie szczegóły w galerii!

📢 Dachowanie samochodu w Nadolanach. Mężczyźni podróżujący pojazdem byli nietrzeźwi

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Nadolanach (gmina Bukowsko w powiecie sanockim). Kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Samochodem podróżowało trzech mężczyzn, którzy oddalili się z miejsca zdarzenia. Jak się później okazało, wszyscy byli nietrzeźwi.

📢 Podkarpackie gminy apelują do mieszkańców: Oszczędzajmy wodę, bo jej nam zabraknie

Problem z wyczerpującymi się zapasami wody w czasie tych upalnych dni dotknął kilka gmin z naszego województwa. W niektórych miejscowościach wprowadzono przerwy w dostawach, a woda dowożona jest beczkowozami.

📢 Prezydent Przemyśla Wojciech Bakun kolejny raz bez wotum zaufania i absolutorium

Drugi rok z rzędu Rada Miejska w Przemyślu nie udzieliła wotum zaufania i absolutorium z wykonania budżetu za 2021 rok prezydentowi Przemyśla Wojciechowi Bakunowi.

📢 Zmiany strukturalne w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej - powołano dwa nowe Podokręgi

Od 1 lipca działalność rozpoczynają dwa Podokręgi Piłki Nożnej w Krośnie i Jarosławiu.

📢 Zakrzówek, "mała Chorwacja" w Polsce. Zobacz, gdzie się znajduje! To bardzo blisko Śląska [ZDJĘCIA]

"Mała Chorwacja" w Polsce. Wapienne skały, turkusowa woda.... Krakowski Zakrzówek przypomina chorwackie wybrzeże w skali mikro, dlatego też bywa nazywany polską "małą Chorwacją". Malowniczy zakątek to chętnie odwiedzane przez krakowian miejsce. Sztuczny zbiornik powstał w 1992 roku po zalaniu wodą dawnego kamieniołomu wapienia, a na jego dnie znajduje się m.in. samochód fiat 125p, autobus, furgonetka. Miejsce to przez lata nie cieszyło się dobrą sławą. Dochodziło tu do wielu wypadków. Władze Krakowa zdecydowały się przeprowadzić rewitalizację, w efekcie której niebawem zostanie oddany do użytku park za 40 mln zł. Powstają tu ścianki wspinaczkowe, kąpieliska strzeżone, trasy rowerowe, ścieżka zdrowia, wybieg dla psów i miejsca na piknik. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie, jak wyjątkowo piękne jest to miejsce.

📢 Kobieta z Przemyśla myślała, że pomaga w tajnej akcji policjantom. Straciła 50 tys. złotych

Apele i ostrzeżenia przemyskich policjantów dotyczące oszustw metodami "na wnuczka", "pracownika banku" i "na policjanta" docierają do szerokiego grona osób, które nie dają się oszukać. Niestety jedną z mieszkanek Przemyśla przestępcy zmanipulowali w taki sposób, że kobieta, myśląc, że bierze udział w policyjnej akcji, straciła 50 tys. złotych.

📢 Ranczo w Jaksmanicach pod Przemyślem wystawione na sprzedaż. To miejsce z ogromnym potencjałem na biznes [ZDJĘCIA]

Na sprzedaż trafił wyjątkowy obiekt w Jaksmanicach pod Przemyślem. Ranczo o pow. 52,85 ha to nieruchomość z lasem, zabudowana 3 domami, stajnią z ujeżdżalnią oraz budynkami gospodarczymi. Powierzchnia zalesionych gruntów wynosi 31,71 ha . Na terenie znajdują się 4 stawy rybne z pełna infrastrukturą.

📢 Dawid Lampart: Wyjść z twarzą do końca rundy zasadniczej. Czy uda nam się jakimś cudem awansować do play-offów?

Żużlowcy Texom Stali Rzeszów przegrali 43:47 z Lokomotivem Daugavpils bardzo mocno komplikując sobie sprawę upragnionego awansu do fazy play-off. Dawid Lampart, jeden z filarów Żurawi zdobył tylko 5 punktów. Mało! Dlaczego?

📢 W nocy na DK 28 w miejscowości Korzeniec w powiecie przemyskim spłonął samochód [ZDJĘCIA]

W środę w nocy straż pożarna w Przemyślu odebrała zgłoszenie o pożarze na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Korzeniec w gm. Bircza. Pierwsi do zdarzenia dojechali druhowie z OSP Bircza. Zadysponowano jeszcze PSP Przemyśl i policję. Na miejscu okazało się, że w całości ogniem objęty jest samochód marki Toyota, którym kierował ob. Ukrainy. Mężczyźnie nic się nie stało.

📢 GDDKiA przebuduje niebezpieczne skrzyżowania w Krzemienicy i Trześni [ZDJĘCIA]

Do 5 lipca można składać oferty w przetargu na przebudowę skrzyżowań na drodze krajowej 94 w Krzemienicy (pow. Łańcucki) oraz w Trześni (pow. Tarnobrzeski) w ciągu DK 77.

📢 Budowa hotelu Gołębiewski w Pobierowie: Te wnętrza robią wrażenie! Zobacz ZDJĘCIA

Aby obejść wszystkie pomieszczenia hotelu trzeba zarezerwować sobie kilka godzin. Nam spacer po inwestycji zabrał ponad 4 godziny. Przeszliśmy ponad 3,5 kilometra, ale nie wszędzie zajrzeliśmy (w wielu miejscach trwają przecież prace budowlane czy wykończeniowe i nie odwiedzaliśmy wszystkich pięter). Na kolejną wizytę umówiliśmy się na wiosnę.

📢 Najlepsze memy z Putinem. To najśmieszniejsze memy o Rosji. W Rosji są zakazane, ale my możemy je publikować. Zobacz galerię

Ukraińscy internauci, a zaraz za nimi polscy, wraz z wybuchem wojny ruszyli do walki w internecie. Jedną z najlepszych broni psychologicznych są memy - ośmieszają wroga i podnoszą na duchu tych, którzy walczą. W Rosji obrazki ośmieszające prezydenta zostały zakazane. Zobaczcie wojenne memy.

📢 Solina 2022. Co warto zobaczyć nad Jeziorem Solińskim? Oto atrakcje turystyczne w Solinie i okolicach [ZDJĘCIA]

Jezioro Solińskie jest jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych na Podkarpaciu. Co warto zobaczyć nad Soliną? Gdzie wybrać się na krótką wycieczkę? Zobaczcie najciekawsze miejsca w okolicy Soliny. W tym roku największą popularnością już teraz cieszy się kolejka gondolowa!

📢 Kibice na meczu Ukraina - Węgry na Stadionie Miejskim w Rzeszowie [ZDJĘCIA Z TRYBUN]

Ukraina mogła liczyć na doping kibiców podczas meczu z Węgrami na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Zobaczcie zdjęcia.

📢 Ukraina pokonała Węgry 2:0 na Stadionie Miejskim w Rzeszowie [ZDJĘCIA Z MECZU]

Piłkarki Ukrainy pokonały Węgry w eliminacjach mistrzostw świata. Mecz został rozegrany na Stadionie Miejskim w Rzeszowie

📢 Nowy sezon w PlusLidze wystartuje 1 października. Asseco Resovia w pierwszym meczu zmierzy się na Podpromiu z Projektem Warszwa

Prezesi klubów PlusLigi podczas spotkania w Uniejowie ustalili kluczowe zasady dotyczące sezonu 2022/2023 Ligi Mistrzów Świata. Sezon startuje 1 października, a prezesi jednogłośnie zmienili system rozgrywania fazy play-off. Każda runda będzie toczyła się do trzech zwycięstw.

📢 Nowa struktura i nowi szefowie PiS na Podkarpaciu

Komitet Polityczny PiS zatwierdził we wtorek nową strukturę partii w regionach, wyznaczając jednocześnie przewodniczących okręgów, także w naszym województwie.

📢 Emilia Bilik z Jarosławia wygrała konkurs Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego 2022 [ZDJĘCIA]

15-letnia Emilia Bilik z Jarosławia wygrała konkurs Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego 2022 i automatycznie przeszła do dalszego etapu konkursu ogólnopolskiego Polska Miss, którego finał będzie transmitowany w telewizji.

📢 Apklan Resovia sparowała z Piastem Gliwice w Arłamowie

Apklan Resovia w kolejnym sparingu zmierzyła się z Piastem Gliwice. Mecz został rozegrany w Arłamowie.

📢 Wypadek w Lipowicy na DK 19. Zderzyły się ze sobą dwa samochody ciężarowe. Droga jest zablokowana

Do wypadku w Lipowicy (gmina Dukla) doszło we wtorek około godziny 17. W zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody ciężarowe, które zderzyły się czołowo-bocznie. Poważnie ranni zostali obaj kierowcy.

📢 Wyjazdowe posiedzenie sejmowej podkomisji ds. organizacji ochrony zdrowia i innowacyjności w medycynie w KSW Nr 1 w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

We wtorek, 28 czerwca, w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 w Rzeszowie odbyła się wizytacja posłów z sejmowej podkomisji do spraw organizacji ochrony zdrowia i innowacyjności w medycynie.

📢 Jezioro Tarnobrzeskie oblegane w upalny wtorek. Wodny park rozrywki jedną z atrakcji. Zobacz zdjęcia

Pierwszy tydzień wakacji na Podkarpaciu upływa pod znakiem ekstremalnie wysokich temperatur. We wtorek w Tarnobrzegu bardzo gorąco - 32 stopnie w cieniu. Mnóstwo osób szuka ochłody, dlatego Jezioro Tarnobrzeskie jest oblegane. Działają wypożyczalnie sprzętu pływającego i wodny park rozrywki, czyli dmuchany tor przeszkód.

📢 Kwiaty do ogrodu, które nie boją się słońca i suszy. Są piękne i nie trzeba ich ciągle podlewać. Polecamy 12 roślin na słoneczną rabatę

Nasłoneczniony ogród może być problemem, szczególnie jeśli przez dłuższy czas panują upały. To trudne warunki dla wielu roślin, ale są i takie, które poczują się w nich doskonale. Polecamy rośliny, które warto posadzić na słonecznej rabacie, a w dodatku nie będzie trzeba ciągle ich podlewać.

📢 Po wypadku w Stalowej Woli jest wniosek o aresztowanie kierowcy audi. Kierowca pędził około 145 km/h, gdy śmiertelnie potrącił rowerzystę!

29-letni kierowca audi, który w niedzielę w Stalowej Woli śmiertelnie potracił rowerzystę, usłyszał w prokuraturze zarzut, a śledczy skierowali do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie młodego mężczyzny. Jak wstępnie ustalono, w chwili wypadku w terenie zabudowanym z ograniczeniem do 50 kilometrów na godzinę pędził z prędkością około 145 kilometrów na godzinę!

📢 Komu korona króla strzelców. TOP 5 klas okręgowych [ZDJĘCIA]

Zobacz Top 5 klas okręgowych najlepszych strzelców.

📢 Cennik na kolejkę gondolową w Solinie. Ile kosztuje bilet normalny, a ile ulgowy?

Polskie Koleje Linowe opublikowały cennik biletów na kolejkę gondolową. To najbardziej oczekiwana informacja, oprócz terminu otwarcia. Drogo jest, czy tanio?

📢 77-latek z okolic Lubaczowa oskarżony o obcowanie płciowe z 6-letnią wnuczką. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności

77-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego został przez Prokuraturę Okręgową w Przemyślu oskarżony o minimum trzykrotne doprowadzenie do obcowania płciowego z zaledwie sześcioletnią wnuczką. Sprawę będzie rozpatrywał Sąd Okręgowy w Przemyślu.

📢 „Kos” nie będzie historycznym filmem o Tadeuszu Kościuszce. Byliśmy na planie nad zalewem w Wilczej Woli [ZDJĘCIA]

Podkarpacie dostarczyło nam takich plenerów, których nie mogliśmy znaleźć ani na Mazowszu, ani w Małopolsce. Stąd decyzja, żeby tu kręcić - mówi Paweł Maślona, reżyser filmu „Kos”.

📢 Odznaczenia i wyróżnienia wręczono w Przemyślu funkcjonariuszom Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej [ZDJĘCIA]

W komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej uczczono pamięć patrona tej jednostki, gen. bryg. Jana Tomasza Gorzechowskiego ps. „Jur”. Uroczystość była również okazją do wręczenia funkcjonariuszom odznaczeń i wyróżnień.

📢 Kolejna na Podkarpaciu ofiara wody. Z zalewu Podwolina w Nisku wyłowiono ciało 33-latka

Niestety, potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. Dziś w godzinach porannych osoba zaginiona została odnaleziona w zalewie Podwolina - poinformowali strażacy z JRG w Nisku. Poszukiwania 33-latka trwały od niedzieli.

📢 39-latek z gminy Baranów Sandomierski był poszukiwany. Wpadł, gdy pijany jechał rowerem. Miał blisko 2,4 promila

Mieszkaniec gminy Baranów Sandomierski był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejszy konflikt z prawem. 39-latek wpadł, gdy pijany jechał rowerem.

📢 Wiesław Popik i cztery siatkarki z ekstraklasy w Stali Mielec

Wiesław Popik będzie trenerem siatkarek ITA TOOLS Stal Mielec w sezonie 2022/23. Nowy szkoleniowiec będzie miał za zadanie awansować z zespołem do Tauron Ligi.

📢 Dwa lata od powodzi w gminie Dubiecko niedaleko Przemyśla. Zobacz, jak silny był wtedy żywioł [ZDJĘCIA]

Mijają dwa lata od powodzi w gminie Dubiecko niedaleko Przemyśla. Zobaczcie zalane domy i te same miejsca tydzień po ataku żywiołu, gdy woda już opadła.

📢 Koszmarny wypadek pod Krakowem. Są ofiary śmiertelne, łącznie 7 poszkodowanych

W miejscowości Czułówek w gminie Czernichów na DW-780 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych skody i forda. 7 osób zostało poszkodowanych, do wydobycia poszkodowanych strażacy używali narzędzi hydraulicznych. Niestety życia jednej osoby nie udało się uratować - to 44-letni mężczyzna. W tym czasie druga osoba - ciężko ranna w tym wypadku walczyła o życie. Zmarła w szpitalu.

📢 Nareszcie ruszyły prace remontowe linii kolejowej 102 z Przemyśla na Ukrainę [ZDJĘCIA]

Rozpoczęły się długo oczekiwane prace remontowe linii kolejowej 102 z Przemyśla, przez graniczne Malhowice do Niżankowic w Ukrainie, a dalej w głąb południowej części tego kraju lub przez Chyrów do granicy w Krościenku i w Bieszczady.

📢 Zlot "Harmonia Kosmosu 2022" w Lubuskiem. Edyta Górniak: "Wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie. Nie każdy człowiek ma duszę"

Edyta Górniak i całujący ją Jerzy Zięba. Teorie dotyczące kosmosu, powracającej z niego energii, reptilian, biorobotów i wiele, wiele innych. Wszystko w sąsiedztwie stoisk promujących niekonwencjonalne metody leczenia i oferujących bardzo nietypowe usługi. W Torzymiu trwa XIX Zlot Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022.

📢 Rzeszów. Mieszkańcy nie chcą miejskiej zieleni na swoich działkach. W czwartek kolejna dyskusja publiczna w sprawie projektu studium

30 czerwca o godz. 17 w Regionalnym Centrum Sportowo - Widowiskowym przy ul. Podpromie 10 w Rzeszowie odbędzie się ponowna dyskusja publiczna w sprawie projektu Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego.

📢 Opada poziom wody w Wisłoku w Rzeszowie. Pierwsze symptomy nasilającej się suszy [ZDJĘCIA]

Wybraliśmy się na krótki spacer wzdłuż rzeki, by zobaczyć jaka jest sytuacja. Niestety, zaobserwowaliśmy pierwsze symptomy nasilającej się suszy. Gwałtownie opada poziom wody w Wisłoku w Rzeszowie. Zobaczcie zdjęcia!

📢 Wiemy, kiedy rusza kolejka gondolowa w Solinie! [ZDJĘCIA]

Polskie Koleje Linowe datę otwarcia kolejki gondolowej trzymają w wielkiej tajemnicy. Dotyczy to również ceny biletów. Pierwszą udało nam się nieoficjalnie zdobyć. O drugiej chodzą słuchy, że wcale nie ma być drogo.

📢 Rzeszowskie MPK na minusie finansowym, ale szuka oszczędności [ZDJĘCIA]

Rosnące ceny paliw były główną przyczyną, dla której Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie wygenerowało za 2021 r. stratę w wysokości ponad 2,765 mln. zł. Radni miasta, na wniosek prezydenta, zgodzili się tę stratę pokryć z budżetu miejskiego.

📢 Iskra Zgłobień wraca do okręgówki po 33 latach. To efekt pracy wielu osób

Kibice Iskry Zgłobień doczekali się awansu swojej drużyny do klasy okręgowej. Zespół pod wodzą Pawła Adamczyka promocję wywalczył na kilka kolejek przed końcem sezonu.

📢 Rośliny o srebrnych liściach i pędach. Są atrakcyjne i nie boją się upału! Polecamy 15 gatunków, które warto mieć w ogrodzie i na balkonie

Rośliny o srebrnych liściach i pędach prezentują się bardzo oryginalnie. Są atrakcyjnym uzupełnieniem kwiatowych kompozycji, ale również we własnym towarzystwie wyglądają efektownie. Ich wielką zaletą jest to, że są łatwe w uprawie, a większość z nich – także bardzo odporna na słońce i suszę, bo ten kolor liści często wiąże się z przystosowanie rośliny do suchych i gorących warunków. Polecamy 14 ciekawych roślin na słońce oraz jedną do cienia.

📢 Misiek został uśpiony i wywieziony tam, gdzie nie ma kur i ludzi. Jest nadzieja, że znowu zdziczeje

Rozwiały się, na razie, czarne chmury, który gromadziły się nam młodym niedźwiedziem, który buszował w Górach Sanocko-Turczańskich. Został w niedzielę uśpiony i wywieziony, prawdopodobnie w Bieszczady.

📢 Ekstremalnie wysokie temperatury na Podkarpaciu. Niektórzy prognozują nawet 36 stopni

W czwartek w Rzeszowie temperatura może wynosić nawet 36 stopni Celsjusza w cieniu. Nasz region będzie najgorętszym w całej Polsce.

📢 Pociągi wróciły w Bieszczady. Wznowiono połączenie kolejowe Sanok – Ustrzyki Dolne

Dzięki inicjatywie Samorządu Województwa Podkarpackiego, po 12 latach przerwy wznowiono połączenie kolejowe Sanok – Ustrzyki Dolne. W pierwszym, inauguracyjnym kursie pociągu wzięli udział: poseł do Parlamentu Europejskiego Bogdan Rzońca, wicemarszałek Piotr Pilch, starosta bieszczadzki Marek Andruch, starosta sanocki Stanisław Chęć oraz wielu innych samorządowców i lokalnych mieszkańców.

📢 Przedsiębiorcy z Podkarpacia są przerażeni. Za gaz mają płacić aż 700 proc. więcej?

Potężny kłopot mają właściciele 87 firm z woj. podkarpackiego. Już od lipca dostawca gazu grozi im drastyczną podwyżką cen aż o 700 proc. Jeśli tak się stanie, zmuszeni będą zamknąć swoje biznesy i zwolnić ludzi.

📢 Jak przygotować domowy izotonik? Te zdrowsze wersje nawodnią w upały lepiej niż woda! Sprawdź przepisy na smaczne i tanie elektrolity

Zbliżające się lato oraz upały dają już o sobie znać, dlatego w tym czasie warto sięgnąć po domowy izotonik, który skutecznie nawodni organizm i uzupełni poziom elektrolitów. Równocześnie nie zawiera on niepotrzebnych i szkodliwych dla zdrowia dodatków takich, jak cukier czy barwniki, które znajdziemy w gotowych napojach izotonicznych dostępnych w sklepach. Domowy izotonik zrobisz w 5 minut ze składników, które masz w swojej kuchni. Sięgnij po niego w czasie upałów, ale też podczas wykonywania ćwiczeń czy w czasie choroby. Mogą go pić również dzieci i osoby starsze. Podajemy proste i tanie przepisy na domowe izotoniki.

📢 Upały niestraszne dla klientów giełdy samochodowej w Rzeszowie. Tłumy na Załężu, chociaż pojazdów niewiele [ZDJĘCIA, CENY]

Tropikalne upały panujące w niedzielę 26 czerwca nie odstraszyły klientów giełdy samochodowej przy ul. Spichlerzowej w Rzeszowie. Na placu było sporo chętnych, choć oferowanych pojazdów była bardzo uboga. Oto kilka perełek, na które natrafiliśmy.

📢 Upał na Podkarpaciu! Mieszkańcy regionu wypoczywają nad zalewem w Ożannie niedaleko Leżajska [ZDJĘCIA]

W Ożannie w gm. Kuryłówka niedaleko Leżajska znajduje się zalew. Można tu korzystać z uroków plażowania, kąpieli oraz wędkowania. W sąsiedztwie zalewu zlokalizowane są punkty gastronomiczne, korty tenisowe, wypożyczalnie sprzętu wodnego. To idealne miejsce, gdy z nieba leje się żar. Nasz fotoreporter odwiedził Ożannę w niedzielę, zobaczcia zdjęcia!

📢 W Ożannie k. Leżajska zaprezentowali się jedni z najlepszych drwali w kraju [ZDJĘCIA]

W niedzielę nad zalewem w Ożannie k. Leżajska po raz drugi odbyły się pokazy drwali. Mają one widowiskowy charakter, a celem jest pokazanie widzom jak ciężka i niebezpieczna może być praca drwala. Gościem, a jednoczenie zawodnikiem pokazów był mistrz Polski drwali Zenon Sobolewski. Zobaczcie zdjęcia!

📢 Kultowe Święto Fajki w Przemyślu. W tym roku we włoskim klimacie [ZDJĘCIA]

Pipa Mia! Pod tym hasłem odbyła się tegoroczna 17. już edycja Święta Fajki w Przemyślu. 26 czerwca przemyskie Stare Miasto obok fajkarzy i fajczarzy kroczących w corocznej paradzie w naszym mieście pojawiły się atrakcje rodem z Półwyspu Apenińskiego: sery, wina, kawa oraz inne smakołyki, sztuka kuchni i mody włoskiej, no i przede wszystkim muzyka! W tym roku do wspólnej zabawy zaproszono miasto Zamość. Zobaczcie zdjęcia!

📢 Koszmarny wypadek w Stalowej Woli! Zginął rowerzysta, bo kierowcy ścigali się samochodami? [ZDJĘCIA]

Tragedia wydarzyła się w niedzielę przed godziną 9.30 na przejściu dla pieszych przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej, w ciągu drogi wojewódzkiej numer 871, pomiędzy wiaduktem a skrzyżowaniem z Alejami Jana Pawła II. Zginął 92-letni mężczyzna.

📢 Kolejna siatkarka Developresu Rzeszów wzięła ślub. Piękna Marta Krajewska ma męża i nowy klub [ZDJĘCIA]

Marta Krajewska, która przez ostatnie dwa lata była rozgrywającą Developresu Rzeszów, nie jest już panną. Kilka dni temu wyszła za mąż za Bartka Łyczakowskiego, który również jest mocno związany z siatkówką.

📢 Niesamowity koncert zespołu Łzy na Dniach Łańcuta 2022 [ZDJĘCIA]

Jedną z gwiazd sobotniego koncertu na Dniach Łańcuta był zespół Łzy! Publiczność, która zgromadziła się bardzo tłumnie świetnie się bawiła. Zobaczcie zdjęcia!

📢 Wyjątkowy koncert i niesamowite miejsce - ELectro East w fosie zamku Lubomirskich w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

Wyjątkowy koncert i niesamowite miejsce - ELectro East w fosie zamku lubomirskich w Rzeszowie. Zobaczcie zdjęcia z koncertu w ramach Europejskiego Stadionu Kultury 2022.

📢 Kamil Bednarek dał świetny koncert na Dniach Łańcuta 2022 [ZDJĘCIA]

25 czerwca na Dniach Łańcuta Kamil Bednarek zgromadził przed sceną niezliczoną ilość osób. Tłum bawił się przy jego repertuarze wyśmienicie. Zobaczcie zdjęcia!

📢 4 liga podkarpacka. Ci zawodnicy byli najlepszymi strzelcami swoich zespołów [ZDJĘCIA]

Sprawdziliśmy, kto był najlepszym strzelcem w każdym zespole 4 ligi podkarpackiej w sezonie 2021/2022.

📢 Bieszczady 2022. Tak latem wygląda Tarnica. Zobacz piękne ujęcia nadesłane przez Internautę [ZDJĘCIA]

Bieszczady zachwycają swoim pięknem nie tylko miłośników górskich wycieczek. Zobaczcie, jak wygląda Tarnica (1346 m) - najwyższy szczyt polskich Bieszczadów i województwa podkarpackiego - okiem Łukasza Wolnego z Krakowa. Dziękujemy za nadesłane zdjęcia i zapraszamy do obserwacji profili na Instagramie: @lukasz.wolny91 lub @gorski_swiat_photo.

📢 Najsmaczniejsze lody na Podkarpaciu? Zobacz TOP 15 najlepszych miejsc z lodami według internautów

Na portalu społecznościowym Facebook poprosiliśmy internautów o wskazanie najlepszej lodziarni na Podkarpaciu. Otrzymaliśmy mnóstwo odpowiedzi, z których wybraliśmy 15 najczęściej powtarzających się. Sprawdźcie, gdzie zjecie najsmaczniejsze lody! Jest to subiektywny przegląd, oparty wyłącznie na opinii naszych czytelników.

📢 O siódmej rano Bieszczady obudził zespół KSU. Ruszył Festiwal ZEW się budzi w Cisnej [ZDJĘCIA]

W Cisnej (powiat leski), porannym koncertem został zainaugurowany kolejny Festiwal ZEW się budzi.

📢 Wakacje pełną parą! Nad Zekiem w Radymnie nie brakuje plażowiczów [ZDJĘCIA]

Wakacje oficjalnie się rozpoczęły, a więc i plaża nad Zekiem wypełniła się ludźmi. Mieszkańcy powiatu jarosławskiego i nie tylko, chętnie korzystają z kąpieliska i z pogody. W sobotę 25 czerwca było wyjątkowo upalnie!

📢 Rekordowo długa kolejka do polsko-ukraińskiej granicy w Medyce. Czas oczekiwania to nie godziny, a dni [ZDJĘCIA]

Od kilku dni mieszkańcy Przemyśla przecierają oczy, gdy widzą jak sznur osobówek i ciężarówek ustawia się na kolejnych ulicach miasta. Obywatele Ukrainy na masową skalę wywożą samochody kupione w Europie. Powód? Zmieniły się przepisy prawne w Ukrainie. 6 kwietnia zniesiono opłaty celne na importowane samochody - cło importowe, akcyzę i VAT. 1 lipca opłaty mają wrócić.

📢 Tłumy na wystawie zwierząt hodowlanych i maszyn rolniczych - drzwi otwarte PODR w Boguchwale [ZDJĘCIA]

Trwają Dni Otwarte Drzwi PODR Boguchwała, które zostały połączone z XXIII Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych. Wydarzenie przyciągnęło tłumy ludzi z całego Podkarpacia. Zobaczcie zdjęcia!

📢 Giełda Wschód w Skołoszowie. 25 czerwca sprzedawano dużo letnich ubrań i zabawki [ZDJĘCIA]

Nasz fotoreporter odwiedził obleganą w każdą sobotę Giełdę Wschód w Skołoszowie w powiecie jarosławskim. 25 czerwca dużym powodzeniem wśród klientów cieszyły się letnie ubrania, sztuczne kwiaty i zabawki. Zobaczcie zdjęcia!

📢 Co na oparzenie słoneczne? Poznaj 9 naturalnych sposobów na złagodzenie skutków poparzeń. Jak rozpoznać ich objawy i czym smarować skórę?

Pieczenie i ból skóry to główne objawy oparzenia słonecznego. W lecie może nam się przytrafić nawet wtedy, gdy unikamy nadmiaru promieni UV i używamy odpowiednich kremów z filtrem. Zobacz, jak rozpoznać objawy poparzenia słonecznego. Dowiedz się, kiedy należy szukać pomocy medycznej oraz w jaki sposób złagodzić dolegliwości takie jak ból, zaczerwienienie i pieczenie skóry za pomocą naturalnych metod domowych.

📢 Kierujący z Ukrainy zignorował znak i wjechał w Przemyślu pod most. Autokar był za wysoki... [ZDJĘCIA]

Do niecodziennego zdarzenia doszło w piątek na ul. Sportowej w Przemyślu. Kierujący z Ukrainy nie zwrócił uwagi na znak i wjechał pod most kolejowy zbyt wysokim autokarem. Zobaczcie zdjęcia!

📢 Skuteczne sposoby na mrówki. One nie znoszą kilku roślin i produktów z kuchni! Posadź lub rozsyp na działce, a kwiaty będą bezpieczne

Kiedy mrówki na działce stają się powodem zaprzepaszczenia naszej ogrodowej pracy, szukamy sposobów zwalczania, by pozbyć się mrówek z ogródka, a przede wszystkim z rejonu roślin, którym mogą zaszkodzić. Wystarczą odpowiednio dobrane rośliny albo zastosowanie wybranych produktów z kuchni. Wiele osób szuka sposobów na mrówki, które zadomowiły się w rabatach i dzieli się metodami w sieci. Podobnie jak na przykład ślimaki, mrówki mają swoją "czarną listę" zapachów. Warto sprawdzić, co się na niej znajduje i odstraszyć od osiedlania się w pobliżu ukochanych róż czy piwonii.

📢 Uwaga. Czarna lista GIS. Najnowsze ostrzeżenia Głównego Inspektora Sanitarnego. Te produkty są szkodliwe dla zdrowia i życia (23.06.2022)

Najnowsze ostrzeżenia GIS. Tym razem Główny Inspektor Sanitarny ostrzega m.in. przed kremem i piernikami. Zobacz też pozostałe produkty szkodliwe dla zdrowia, które wycofywane są ze sprzedaży ze sklepów.

📢 Zobacz, jakie imprezy odbędą się na Podkarpaciu. Zagrają m.in. Sławomir czy Kamil Bednarek [24-26.06]

Co robić i gdzie się udać w weekend? Zapraszamy na skrót ciekawych imprez i wydarzeń kulturalnych na Podkarpaciu. Organizujesz imprezę, a nie widzisz jej w naszym zestawieniu? Napisz do nas na online@nowiny24.pl!

📢 Tak wygląda teraz hala sportowa w Mielcu. Budowa na ukończeniu [ZDJĘCIA]

Budowa hali sportowej w Mielcu dobiega powoli końca. Obecnie trwają prace m.in. nad montażem parkietu w części sportowo-widowiskowej. Dobrze wygląda też część basenowa.

📢 Gdzie jest burza? Radar burzowy online, aktualne mapy burzowe i ostrzeżenia IMGW [INTERAKTYWNA MAPA]

IMGW ostrzega przed burzami. Gdzie jest burza dziś? Sprawdź interaktywny radar burzowy online, aktualne mapy burzowe i ostrzeżenia IMGW.

📢 MISTRZOWIE SMAKU Prezentujemy liderów plebiscytu w poszczególnych kategoriach [GALERIA]

Pamiętacie, że ciągle wybieramy najlepsze lokale gastronomiczne oraz kucharzy, kelnerów i innych pracowników? To największy w Polsce plebiscyt z branży gastronomicznej! Oto kandydaci do nagród, którzy dotychczas zdobyli najwięcej głosów w naszym plebiscycie.

📢 Siatkarka Developresu Bella Dolina Rzeszów Anna Stencel wzięła ślub. Na weselu bawiły się m.in. koleżanki z drużyny [ZDJĘCIA]

Siatkarka Developresu Bella Dolina Rzeszów wykorzystała przerwę w rozgrywkach ligowych i w ubiegłą sobotę wzięła ślub z Filipem Obiałą. Na weselu bawiły się m.in. siatkarki Developresu Rzeszów Gabriela Polańska, Marta Krajewska i Daria Przybyła.

📢 Po tragicznym wypadku w Stalowej Woli przed sądem ruszył proces kierowcy. Grozi mu do 14 lat więzienia

Do 14 lat więzienia grozi 38-letniemu mieszkańcowi Stalów (powiat tarnobrzeski) oskarżonemu o spowodowanie wypadku drogowego, w którym zginęło małżeństwo osieracając troje dzieci. Według prokuratury kierowca był pijany, pod wpływem leków i jechał z nadmierną prędkością lekceważąc także zakaz wyprzedzania. We wtorek, 31 maja przed Sądem Rejonowym w Stalowej Woli ruszył proces dotyczący wypadku z 3 lipca ubiegłego roku.

📢 Wybieramy najlepsze lokale gastronomiczne oraz kucharzy, kelnerów i innych pracowników branży - głosowanie rozpoczęte!

Masz swoją ulubioną restaurację lub jadłodajnię? Wiesz, która kawiarnia jest najlepsza i gdzie można zjeść najsmaczniejsze lody? Znasz dobrego kucharza, sympatycznego kelnera, barmana lub baristę albo menedżera gastronomii, który świetnie zarządza biznesem? Zagłosuj lub zgłoś swoich kandydatów do nagród w wielkim plebiscycie. Na laureatów czekają prestiżowe nagrody, a w ogólnopolskim finale samochód - Citroen C3!

📢 Nie jedz tego! Biedronka, Lidl i IKEA usuwa żywność z toksyczną substancją. Najnowsze ostrzeżenie GIS

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega klientów przed spożywaniem produktów, które są skażone, a trafiły do sprzedaży w sklepach IKEA, Lidl, Auchan, Biedronka, Netto, Auchan i Żabka. Są zanieczyszczone chemicznie i bakteriologicznie, a nawet drobinami szkła! GIS wydał najnowsze ostrzeżenie publiczne, gdy zbadał próbki słodyczy, kiełbas, wędlin, mięsa i jajek. Wynik jest zatrważający. Żywność trzeba usunąć i zutylizować, bo zagraża zdrowiu, a nawet życiu! Zobacz najnowszą listę zakwestionowanych produktów. Sieci handlowe usuwają teraz całe partie żywności z półek i ostrzegają klientów przed spożywaniem. Sprawdź, które produkty muszą być wycofane. To głównie słodycze, żywność, napoje i używki. Zobacz listę.

📢 Tajemnice różańca świętego: radosne, bolesne, chwalebne, światła. Jak odmawiać różaniec? Zobacz, jak się modlić na różańcu

Tajemnice różańca świętego warto znać, jeśli chce się odmawiać różaniec. To modlitwa, którą w Kościele katolickim odmawia się szczególnie w październiku. Czym są tajemnice różańca? Jak modlić się z użyciem różańca? Podpowiadamy!

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Witold Waszczykowski o stałej obecności armii USA w Polsce

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Nowiny 24
Dodaj ogłoszenie